Yüksekdağ Çamlıca Ön Talep Topluyor

Yüksekdağ'ın İstanbul'un en değerli semtleri arasında yer alan Çamlıca’da hayata geçirdiği Yüksekdağ Çamlıca için ön talep toplamaya başladı.

Yüksekdağ Çamlıca Ön Talep Topluyor

İstanbul’un en eski semtlerinden boğaza komşu Çamlıca’daki yeni projesiyle ilgili önemli açıklamalar yapan Yüksedağ Yönetim Kurulu Başkanı Celal Yüksekdağ, lokasyonu itibariyle dikkatleri çeken yeşil ile mavinin bir arada bulunduğu Çamlıca projesinde ön talep toplamaya başladıklarını dile getirdi.

İstanbul’un en eski ve prestijli semtler arasında yer alan Çamlıca’da, muhteşem boğaz manzarasıyla ve mimari özellikleri ile öne çıkan Yüksekdağ Çamlıca lükste sınır tanımıyor.

Yüksekdağ Yönetim Kurulu Başkanı Celal Yüksekdağ, “Türkiye gayrimenkul sektörünün büyüyen markalarından biri olarak, bugüne kadar tamamlamış olduğumuz projelerimizden yatırım yapan müşterilerimizi hem alırken, hem yaşarken hem de satarken mutlu etmeyi başarıyoruz” şeklinde konuştu.

Gayrimenkul yatırımlarını sürdürdüklerini dile getiren Celal Yüksekdağ, şöyle konuştu: “İstanbul’un en eski ve prestijli semti Çamlıca’da insan hayatına konfor katan projemiz, lükste sınır tanımıyor.

Çamlıca’da, muhteşem boğaz manzarası, doğaya yakın mimari özellikleri ve sosyal imkânları ile ön plana çıkan Yüksekdağ Çamlıca projemiz, ayrıcalıklı bir yaşamdan beklediğiniz ince zevklerle tasarlandı. Sektörünün önde markalarıyla kurgulanan evlerimiz müşterilerimizin hayatına konfor katacak"

10 dönüm arazi üzerinde sadece 36 seçkin ailenin yaşayacağını dile getiren Yüksekdağ; özellikle pandemi ile birlikte doğaya dönüş ve doğa içinde yaşam isteğinin arttığını, Çamlıca projesi ile şehirden uzaklaşmadan bu konforun sağlanabileceğini söyledi.

Yüksekdağ Çamlıca Projesi "sınırlı sayıda seçkin yaşam" konsepti çerçevesinde; huzur, konfor, komşuluk, güven, sürdürülebilirlik ve doğa temalarının harmanlanmasıyla hayata geçiriliyor. Bahçe dubleks ve muhteşem boğaz manzaralı teraslarıyla çatı dubleksleri benzersiz bir deneyim vadediyor.

4,5 oda 1 salon tip üniteden 6,5 oda 1 salon tip üniteye kadar konforlu geniş konutların bulunduğu projede müstakil yaşam en rahat ve konforlu biçimde vadedilirken, sosyal kulüp, parklar, spor alanları, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanlarının yerleşiminde mahremiyet ve sosyal paylaşım kavramları arasında bir denge sağlanmasına önem verildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2021, 13:14
YORUM EKLE