Yeni Evlenecekler için Uygun Fiyatlı Konut Projeleri

Yaz geldi evlilik sezonu açıldı. Düğün telaşı bir yana, gelinlik, damatlık, düğün yeri balayı derken işler zaten başınızı aşmış. Bir de ev bulmak var... 

Yeni Evlenecekler için Uygun Fiyatlı Konut Projeleri

YENİ EVLENECEKLER İÇİN KONUT PROJELERİ

İki gönül bir olunca samanlık seyran olurmuş ancak İstanbul'da bundan biraz daha fazlası gerekiyor. Evlendikten sonra ulaşım avantajları fazla olan, güvenlikli, sosyal alanları bulunan, güvenlikli, yeşili bol bir projede oturmayı herkes ister.

"Nerede o evler?" mi diyorsunuz? Bu yazı tam da böyle bir ev isteyen yeni evlenecek çiftler için. Uygun fiyatlı, ulaşım imkanlarının ve sosyal donatılarının çok olduğu birkaç projeyi sizler için derledik.

Yeni Evlenecekler için Uygun Fiyatlı Konut Projeleri

ENN ADALAR

Çolakoğlu Yapı tarafından hayata geçirilen Enn İstanbul, Maltepe'nin Cevizli Mahallesi'nde bulunuyor. 17 ve 6 katlı 2 bloktan oluşan projede 140 adet daire var. Daireler deniz manzarasına sahip.

D-100 Karayolu ve Sahil Yolu'na eşit mesafede bulunan Enn Adalar aynı zamanda bu yollar üzerindeki Maltepe Tren İstasyonu ve Gülsuyu Metro istasyonu'na da yakın.Ulaşım açısından avantajlı bir konumda olan proje sosyal alanlar açısından da oldukça zengin.

Açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk Hamamı, spa, güneşlenme terasları ve kamelyalar  projede bulunan sosyal alanlardan. Projede 108 ile 126 metrekare arasında değişen 2+1 dairelerin fiyatları 415.00 TL'den başlıyor.

Yeni Evlenecekler için Uygun Fiyatlı Konut Projeleri

DEMİR COUNTRY

Demir İnşaat tarafından Beylikdüzü ilçesinin Marmara Mahallesi'nde hayata geçirlen Demir Country 44.426 metrekarelik büyük bir alana sahip. Toplam 9 bloktan oluşan proje bir yaşam alanı olarak inşa ediliyor. Projenin içerisinde daire, villa ve ticari ünite olarak farklı bağımsız bölümler bulunuyor. 

Demir Country projesi E5 Otoyolu'na araçla 5 dakikalık mesafede bulunuyor. Projeden en yakın toplu taşıma aracına ulaşmak için ise bölgedeki dolmuşları ve otobüsleri kullanabilirsiniz. Demir Country'nin çevresinde Yaşam Vadisi ve Marina bulunuyor. 

Demir Country'nin sosyal olanları oldukça geniş. Projenin kendine ait Cadde AVM'si bulunuyor. Bunun dışında Country Club, spa, fitness merkezi, yüzme havuzları ve peyzaj alanları bulunuyor. Projede 137 metrekare alan
genişliğine sahip 2+1 daireler 487.000 TL'den başlıyor. 

Yeni Evlenecekler için Uygun Fiyatlı Konut Projeleri

ALGART KAĞITHANE

Alga Yapı tarafından hayata geçirilen Algart Kağıthane bir kentsel dönüşüm projesi. 7.456 metrekare arsa alanına sahip projede 50 daire bulunuyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire tipleri mevcut. Dairelerin metrekare aralıkları 55 metrekare ile 125 metrekare arasında değişiyor. Projenin 4 katlı kapalı otoparkı var. 

Kağıthane İstanbul'un her yere yakın noktalarından bir tanesi. Hasdal - Okmeydanı Bağlantı yoluna oldukça yakın olan projeden E5 otoyoluna ve TEM otoyoluna bağlanmak oldukça kolay. Proje aynı zamanda İstanbul Adalet Sarayı'nın hemen arkadasında. Projeden Mecidiyeköy'e ulaşım araçla 10 dakika sürüyor. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım ise projenin yakınında bulunan otobüs ve minibüs hatları ile sağlanıyor. Bu araçlarla metrobüse kısa bir sürede ulaşarak  şehir içerisinde seyahat etmeniz mümkün.

Algart Kağıthane'de sosyal alanlar da bulunuyor. Fitness salonu, hobi odası, sinema odası, oyun odası gibi alanların bulunduğu proje hemen teslim fırsatıyla alıcılarıyla buluşuyor. Algart kağıthane'de 2+1 daireler 375.000 TL'den başlıyor.

Yeni Evlenecekler için Uygun Fiyatlı Konut Projeleri

ARAM LINE 

Aramis Yapı tarafından hayata geçirilen Aram Line proje Kadıköy'ün Sahrayıcedit Mahallesi'nde yer alıyor.  Proje tek bloktan ve 24 adet daireden oluşuyor. Sadece 2+1 dairelerin olduğu projede 2 adet dubleks seçeneği bulunuyor. 

Aram Line İstanbul'un en gözde semtelerinden biri olan Kadıköy'de pek çok ulaşım avantajının bulunduğu bir bölgede. Bu şekilde iş yerinizi de kolay bir şekilde ulaşım sağlamanız mümkün. Kozyatağı Bağantısı'na yakın bir konumda olan projeden D-100 karayoluna kısa bir süre ulaşım mümkün. Sahil Yolu'na da yürüyerek 15 dakikalık bir sürede ulaşabiliyorsunuz. Toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlamak isterseniz proje, M4 metro hattında bulunan Yenisahra ve Kozyatağı metro duraklarına eşit mesafede bulunuyor. Bu duraklara  yürüyerek kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. 

Sosyal alanın bulunmadığı projede, 24 saat güvenlik, dairelerde akıllı ev sistemi ve birinci kalite malzemeler kullanılmış. Bu özelliklere sahip dairelerin fiyatları ise 400.000 TL'den başlıyor. 

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 17:06

Emlak Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER