banner53

Tahincioğlu'ndan 0.79 Faiz Oranı ve 15 Yıl Vadeli Kampanya

Kamu bankalarının firmalarla yaptığı anlaşmaya Tahincioğlu da dahil oldu. Tahincioğlu projelerinden konut almak isteyen tüketiciler 15 yıl vade de yüzde 0.79 faiz oranı ile konut kredisi kullanabilecek.

Tahincioğlu'ndan 0.79 Faiz Oranı ve 15 Yıl Vadeli Kampanya

Tahincioğlu projelerinden konut almak isteyen yatırımcılar için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında; yatırımcılar Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projelerinde 180 ay vade ve yüzde 0.79 faiz oranı ile ödeme imkânı sağlıyor. Konut kredisi faizlerindeki düşüşe paralel olarak gayrimenkul sektöründe de önemli bir ivme yakalandığına dikkat çeken Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, "Konut kredi faizlerinde %1'in altındaki seyre biz de Tahincioğlu olarak destek vermek istedik. Bu nedenle yeni bir kampanya başlattık. Projelerimizden mülk sahibi olmak isteyenler için 180 ay vade ve yüzde 0.79 faiz oranı sunuyoruz. Kampanya kapsamında sunulan uygun ödeme koşullarının sektörde yeni bir ivme yaratacağına inanıyorum" dedi.

PEŞİNAT

Kasıma kadar geçerli kampanyada, Nidapark Küçükyalı projesinde yüzde 10 peşinata banka kredisiz 60 aya 0 faiz veya 1 milyon liraya kadar 180 ay yüzde 0.79 faiz ile konut sahibi olunabiliyor. Nidapark İstinye'den ev almak isteyen yatırımcılara ise yüzde 40 peşinat ile banka kredisiz 60 ay 0 faiz veya 1 milyon liraya kadar 180 ay vadede 0.79 faiz fırsatı sunuluyor.

KREDİ HESAPLAMA

Kampanya dahilinde yüzde 0.79 faiz oranı ile 500bin lira tutarda konut kredisi hesaplama yapıldığında kredinin 10 yıl vade için aylık ödemeleri yaklaşık 6.500 lira oluyor. Kredinin geri ödemesi ise yaklaşık 775 bin liraya karşılık geliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER