Sinpaş'tan İstanbul'a 45'inci Yaş Hediyesi: Queen Bomonti

Sinpaş, 45. kuruluş yıldönümünü İstanbul'a hediye ettiği mücevher niteliğinde bir projeyle kutluyor. Yaşamın 2019 yılı içinde başlayacağı Queen Bomonti, şehrin yaş aldıkça güzelleşen semti Bomonti'nin sıcak mahalle kültürünü lüks ve ihtişamla harmanlıyor...

Sinpaş'tan İstanbul'a 45'inci Yaş Hediyesi: Queen Bomonti

BOMONTİ İSTANBUL'UN YENİ ÇEKİM MERKEZİ

Bomonti son 20 yılda İstanbul'un turizm odaklı semtlerinden biri haline geldi. Gün geçtikçe çoğalan iş merkezleri, rezidansları, beyaz yakalı yeni sakinleri, kültür etkinlikleri, eğlence dünyası ve sanat aktiviteleriyle bir yandan tarihi dokusunu korumayı başarırken bir yandan da modern bir mahalleye dönüştü. Bugün Bomonti İstanbul'un diğer gelişen semtlerinden farklı olarak günün her saati, her köşesinde hayatın canlılığını hissettiriyor; özgün yapılarıyla şık ve eklektik bir semtin karakteristik özelliklerini taşıyor. Farklılığın ahengiyle kendine has bir görünüme kavuşan ve her geçen gün daha da değerlenen Bomonti, elit kozmopolit bir yüze bürünüyor.

Bomonti'de en dikkat çekenlerin başında ise Queen Bomonti geliyor. Bomonti'de yükselen 1078 konutluk Queen Bomonti; gerçek İstanbul ruhunu lüks ve kaliteyle yaşamak isteyenlere kendi evlerinde 5 yıldızlı otel konforu sağlıyor. Şehrin kalbinde huzur ve kaliteyi bir arada sunuyor.

45 YILLIK TECRÜBE

Sinpaş GYO'nun gayrimenkul sektöründeki 45 yıllık deneyim ve uzmanlığı ile hayat bulan Queen Bomonti, taçlı özgün mimarisi, 10 bin metrekarelik şehir parkı, highlife temalı evleri, ihtişamı ve estetiğiyle standartları yükseltiyor. Proje, Bomonti'nin merkezindeki avantajlı lokasyonunun yanı sıra en üst katındaki panoramik İstanbul manzaralı özel tasarım Crown Lounge ve geniş balkonlar gibi farklı nitelikleriyle yabancıların tercih ettiği İstanbul projelerinden biri. Proje hem oturum hem de yatırım amacıyla yoğun ilgi görüyor.

REZİDANSTA BALKON LÜKSÜ

Sinpaş GYO'nun müşteri deneyimlerine dayandırarak yaptığı son araştırmaya göre, rezidans müşterileri artık cam cepheli, ileri teknolojili anıt yapıları tercih etmiyor. İyi düşünülmüş, konforlu, nefes alan ve ne kadar yüksekte olursa olsun penceresi açılabilen, balkonunda oturulabilen evler istiyor. Sinpaş'ın bu talepleri dikkate alarak inşa ettiği Queen Bomonti, rüzgar hesaplamaları yapılmış özel bir proje. Bu farklılıkla İstanbul'un en başarılı rezidans projelerinden biri olarak nitelendiriliyor.

ARKA BAHÇENİZ NİŞANTAŞI...

Queen Bomonti'nin diğer bir avantajı lokasyonu. Proje, şehrin popüler kültür ve sanat merkezlerine, köklü ve saygın eğitim kurumlarına, Türkiye'nin en gelişmiş donanımına sahip sağlık kuruluşlarına, ticaret ve alışveriş merkezlerine, Avrupa'nın en büyük kongre oteli Hilton'a ve İstanbul'un çok özel eğlence mekanı Bomontiada'ya yürüme mesafesinde... Taksim, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi hem iş hem de eğlence merkezlerine dakikalar içinde ulaşılabiliyor.Kendine ait 10 bin metrekarelik parkı ile şehrin kalbinde yeşillikler içerisinde. Yürüyüş parkuru, tenis kortu, streetball alanı, çocuk oyun alanları, kutlama ve davet mekanları, yüzme havuzu ve güneşlenme teraslarına da sahip.

ÖZEL HİZMETLER

Queen Bomonti'nin Lobby'si, yüksek tavanı, modern tasarımı ve çarpıcı dekorasyonuyla görenleri ilk bakışta etkileyecek bir ihtişama sahip. Lobby'deki kuru temizleme, terzi, kuaför, lostra salonu, süper market ve pastane proje sakinlerinin hayatını kolaylaştırmak üzere düşünülmüş.

Queen Bomonti, son yılların iki dekorasyon trendi olan cazibe, ışıltı ve konforun birleştiği "marble trend" ile daha çok beton yüzeylerin hâkim olduğu, rahat ve modern yaşam tarzını yansıtan "loft trend"in izlerini taşıyan örnek dairelerle alıcısının dikkatini çekiyor. Queen Bomontililer modern şehirli insanın tüm ihtiyaçlarına göre tasarlanan bu örnek dairelerdeki dekorasyon alternatiflerinden birini seçerek kişiye özel zevklerini evlerine yansıtma olanağı da yakalayabiliyor.

Projenin en üst katındaki Crown Lounge elit bir yaşamın unsurlarını yansıtan ince bir zevkle tasarlanmış. Bu kattaki büyüleyici İstanbul manzarası da özel kutlamaları unutulmaz anlara dönüştürmek ve misafir ağırlamak için birebir.

YAŞAM BU YIL BAŞLIYOR

Yapımına dört yıl önce başlanan, tamamladığında İstanbul'un silüetine bir mücevher görünümü verecek olan Queen Bomonti'de yaşam bu sene başlayacak.Yabancı yatırımcının ilgi odağı haline gelen projenin satışları sınırlı sayıda daireyle sürüyor.

Tüm olanaklarıyla Queen Bomonti

Şehir parkı, Crown Lounge, Çocuk Oyun Alanı, Yürüyüş Parkurları, Kutlama ve davet alanı, Yüzme havuzu, Güneşlenme terasları, Fitness & wellness club, Tenis kortu, Street Ball Sahası, Otopark, Güvenlik, Heliport ve Ticari Alanlar.

İstanbul sizi seyretsin siz İstanbul'u..

Sinpaş güvencesiyle bu ayrıcalıklı yaşama dahil olmak isteyenler için 120 ay taksit ve 0,98 vade oranı imkanı sunuluyor.

Toplam Arsa Alanı: 15.335 m2

Konum: İstanbul/Şişli/Bomonti

Konut Sayısı: 1.078

Fiyat Aralığı: 890 bin TL- 3.932.816 TL

Teslim Tarihi: Haziran 2019

Metrekare Aralığı: 46 m2-195 m2

Konut Tipleri: 1+0/1+1/2+1/3.5+1

YORUM EKLE