Sinpaş Kızılbük Devremülk Projesinde İnşaat Başladı

Sinpaş'ın, Kızılbük Wellness Resort isimli 5 yıldızlı resort otel, devremülk, termal kür merkezi ve çarşıdan oluşan karma projesinde inşaat çalışmaları başladı.

Sinpaş Kızılbük Devremülk Projesinde İnşaat Başladı

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Muğla İli, Marmaris İlçesi, İçmeler Mahallesi, 1598 ve 2518 parsellerdeki projesi hakkında açıklama yaptı. 

Sinpaş GYO'nun mülkiyetinde bulunan Muğla İli, Marmaris İlçesi, İçmeler Mahallesi, 1598 ve 2518 parsellerdeki gayrimenkulleri üzerinde projelendirdiği "Sinpaş Kızılbük Wellness Resort" isimli 5 yıldızlı resort otel, devremülk, termal kür merkezi ve çarşıdan oluşan karma kullanımlı projesi için düğmeye basıldı. 

Şantiye kuruldu, inşaat başlıyor

Sinpaş Kızılbük Devremülk projesinde şantiye mobilizasyon çalışmaları tamamlandı, hafriyat, kazı, kırım ve iksa işleri için tedarikçi sözleşmeleri aktedilmiş ve inşaat çalışmalarına başlandı. 

2023'te teslim

Ahşap ev konseptinde inşa edilecek projedeki konutların büyüklükleri 50 metrekareden başlıyor ve 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunuuyor. Doğayla iç içe yaşam fırsatı sunulan Kızılbük Devremülk projesinde teslimlerin 2023 yılında gerçekleşmesi planlanıyor.

24 ay taksit fırsatı

Doğayla iç içe yaşam fırsatı sunan projeden ev almak isteyenler için ödeme planı kapsamında 25 peşin verene 24 ay taksit fırsatı sunuluyor. 

Sinpaş GYO'nun KAP açıklaması:

Şirketimiz mülkiyetinde bulunan Muğla İli, Marmaris İlçesi, İçmeler Mahallesi, 1598 ve 2518 parsellerdeki gayrimenkullerimiz üzerinde projelendirdiğimiz "Sinpaş Kızılbük Wellness Resort" isimli 5 yıldızlı resort otel,  devremülk, termal kür merkezi ve çarşıdan oluşan karma kullanımlı projemizde şantiye mobilizasyon çalışmalarımız tamamlanmış, hafriyat, kazı, kırım ve iksa işlerimiz için tedarikçi sözleşmeleri aktedilmiş ve inşaat çalışmalarına başlanmıştır.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2020, 16:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Müzeyyen yavuz
Müzeyyen yavuz - 9 ay Önce

Fiyatları orenebilirmiyim

Müzeyyen yavuz
Müzeyyen yavuz - 9 ay Önce

Fiyatları orenebilirmiyim

Ahmet TuranCeylan
Ahmet TuranCeylan - 9 ay Önce

Fiyat bilgisi alabilir miyim?

Şevket işçi
Şevket işçi - 8 ay Önce

Fiyat alabilirmiyim

Ali harmancık
Ali harmancık - 8 ay Önce

Almak istiyorum devre mülk fiyatları

İsmail ılgın
İsmail ılgın - 8 ay Önce

Fiyat bilgisi lütfen

İsrafil demirci
İsrafil demirci - 4 ay Önce

Fiyat öğrene bilirmiyim lütfen