Rafine Bir Yaşam: Urla Bağ Yolu Evleri

Masmavi bir denizin yanı başında, Ege’ye özgü mütevazi güzelliğiyle huzur dolu sahil kasabası Urla’da rafine bir yaşam...

Rafine Bir Yaşam: Urla Bağ Yolu Evleri

Kurulduğu günden beri alışveriş merkezi, tesis, konut, otel ve okul projeleri gibi çok sayıda prestijli projelere imzasını atan Üçgen Proje, Urla Bağ Yolu Evleri projesiyle de yeni bir yaşam öyküsüne imzasını atıyor.

İzmir Urla'nın Kuşçular köyünde 19 dönüm arazi üzerinde kurulu Urla Bağ Yolu Evleri; Türk ve Rum mimarisinin sentezi ile 22 adet 170 m2 4+1 ve 16 adet 90 m2 2+1 bahçeli dubleks olmak üzere toplam 38 villadan oluşmaktadır.

Ege bölgesinin organik tarım, seracılık ve şarapçılığı ile ünlü Urla Kuşçular köyündedir.

Urla merkeze 4 km, İzmir'e 40 km, Adnan Menderes Havalimanına 60 km. uzaklıkta olup, ayrıca bölgenin en güzel koylarına 15 dk ve Çeşme, Alaçatı gibi gözde lokasyonlara da 20 dakika mesafededir.

Türkiye’nin en iyi yerli ve yabancı özel okullarına sahip bölgesindedir.

Trafik kaosu ve stresli şehir hayatı yerine, şirin bir ege köyünde yaşam ve huzur için ​amaçlanmıştır.

PROJE DETAYLARI

Üçgen Proje'nin gözde projesi Urla Bağyolu Evleri, İzmir'in Urla ilçesine bağlı Kuşçular Köyü mevkiinde yaşam kazandırılıyor. Urla Bağyolu Evleri projesi adını üzüm cenneti olarak bilinen üzüm bağları ile meşhur konumundan alıyor. Proje, 19 bin 400 metrekare üzerine inşa edilmekte olan 22 tanesi 4+1, 16 tanesi 2+1 olmak üzere toplamda 38 villadan oluşuyor. Urla Bağyolu Evleri projesinde yer alan 4+1 villalar 174 metrekare, 2+1 daireler ise 98 metrekare ile 100 metrekare olarak tasarlandı. 

Urla Bağyolu Evleri projesindeki villalar eski Osmanlı ve Rum evlerinin mimarileri örnek alınarak iki kültürün tarzı ile birleştirilmiş taş ev konseptiyle alıcısının karşısına çıkıyor. Geniş ve ferah ev stili vaad eden Urla Bağyolu Evleri projesi bulunduğu bölgenin temiz havasını da alıcısına sunuyor. Projede yer alan vilların her birinin kendine özel bahçesi bulunurken bu bahçelerin büyüklükleri 50 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Bahçelerin büyüklüklerini konut sahipleri fiyat farkı ödemeden istediği büyüklükte isteyip sahip olabiliyor. Urla Bağyolu Evleri projesinde özel bahçelerin yanısıra ortak kullanım alanı olarak meyve bahçeleri de bulunacak. Meyve bahçelerinde çeşitli meyvelerden temin edebilme fırsatı sunuluyor. 

Urla Bağyolu Evleri projesinde sosyal donatı olarak 100 metrekare büyüklüğünde ortak kullanım olarak açık yüzme havuzu temin ediliyor. Projede aynı zamanda güzel sohbetlerin gerçekleştirilebileceği kafeterya alanları da yer alıyor. Urla Bağyolu Evleri projesinden villa sahibi olmak isteyenlerin araçları için 68 araç kapasiteli açık otopark hizmeti sunulurken 7/24 güvenlik hizmeti de sunuluyor. Aynı zamanda projede yer alan bahçelerin bakımı ve onarımı için görevlendirilecek bahçivanlar bulunacak.

Urla Bağyolu Evleri projesinin çalışmalarına tüm hızıyla devam edilirken konutların teslimlerinin Mayıs 2018'de yapılması hedefleniyor. Proje tamamlandıktan sonra alıcılarına yüzde 35 oranında prim sağlaması öngörülüyor.

Emlak Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER