banner53

Oyak Dragos Satışa Çıktı! Oyak Dragos Konut Fiyatları

Oyak İnşaat tarafından inşa edilen Oyak Dragos projesi İstanbul Anadolu Yakası Maltepe’de 162 bin metrekare alan üzerinde hayat geçiriliyor. 3 bloktan meydana gelen Oyak Dragos projesinde 414 adet konut, 10 adet dükan, 156 adet ofisi satışa çıktı.

Oyak Dragos Maltepe projesi A, B ve C blok olmak üzere 3 bloktan meydana geliyor. Projede 580 bağımsız birim yer alıyor. Projede  A blok ve C blok bir baza üzerinde oturacak olup C bloğa bitişik baza üzerinde zemin+5 normal kattan oluşan blok bulunuyor.

Oyak Dragos projesi kapsamında 192 adet 1+1 daire, 122 adet 2+1 daire, 59 adet 3+1 daire, 32 adet 4+1 daire, 9 adet dubleks olmak üzere toplam 414 konut yer alıyor.

Satışa çıkan projenin A Blok kısmında 1+1,2+1 ve 4+1 dubleks konutlar, B Blok kısmında 2+1, 3+1, 3+1 dubleks, 4+1 ve 5+1 dubleks konutlar, C Blok'ta ise ofisler bulunuyor. 

Projede ofisler C blokta yer alıyor. Oyak Dragos projesinde sosyal tesisler ve ticari merkezler bulunuyor. Oyak Dragos projesinde sosyal tesis, kreş, mescit , kafeterya ve yüzme havuzu yer alıyor.

İnşaatın başladığı OYAK Dragos projesinde sosyal tesis, yüzme havuzu ve otopark gibi sosyal alanlara yer verildi.

Konut ve ofislerin deniz manzarasına hakim olduğu proje, yeşil bina tasarımına uygun şekilde inşa ediliyor. 

Tüm konutlarda balkona yer verilen OYAK Dragos, Kartal-Kadıköy merto istasyonuna ve Maltepe Park AVM'ye 800 metre yürüme mesafesinde, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ve  Anadolu Yakası Adalet Sarayı’na 5 dakika mesafede yükseliyor. 

414 adet konut, 156 adet ofis ve 10 adet cadde dükkana yer verilen projede 7/24 güvenlik hizmeti sağlanıyor. Oyak Dragos'ta tüm konutlar balkonlu şekilde tasarlandı. 

OYAK Dragos, Bostancı İDO iskelesine 10, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20, 15 Temmuz Şehitleri Köprüsü’ne 25, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 30 Hızlı Tren istasyonu’na 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

OYAK Dragos; oda büyüklükleri, engelliler için erişim kolaylığı sunan geniş kapıları, konutların büyüklüğüyle kullanım kolaylığının ve fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu mimari tasarımıyla dikkat çekiyor. 

OYAK Dragos projesinde konutların teslim tarihi 2022 Aralık olarak belirlendi. 

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2020, 04:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Derya Dinç
Derya Dinç - 3 hafta Önce

Merhabalar, söz konusu projenin satış ofisine iki gündür ulaşmaya çalışıyorum fakat bir türlü ulaşamıyorum, çok yoğunlar sanırım. Sizlerden ulaşıp da fiyat, anahtar teslim tarihi vs. konularda bilgi alabilen oldu mu ? Eşim Oyak üyesi, nasıl bir avantaj sağlar bu bize? Bilgilendirebiliseniz çok sevinirim.

EMLAK GÜNDEMİ: Bizlere gelen bültenler de yer alan bilgileri paylaşıyoruz. Ayrıntılı fiyat bilgisi geldiğinde haberlerimizde yer vereceğiz.

SIRADAKİ HABER