Ondörtüç Pendik Ofis ve Okul Yaşamını Evlere Taşıdı!

Konutta yeni trendlerin öncülerinden İnsay Yapı, İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Pendik’te hayata geçirdiği ‘Ondörtüç Pendik’ projesiyle ofis ve okul yaşamını da evlere sığdırıyor.

Ondörtüç Pendik Ofis ve Okul Yaşamını Evlere Taşıdı!

Projede yer alan 2+1, 3+1 konutların her birine geniş depolama alanlarının yer aldığını kaydeden İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:

 Şehrin içinde müstakil bir yaşam sunduğumuz projemizde 2+1 ve 3+1 dairelerimizin içinde 3 ile 3.5 metrekare arasında değişen depolama alanları yer alıyor.  3+1 olan 3 cepheli köşe dairelerimizde, biri dairenin hemen karşısında konumlandırdığımız, diğeri ise otopark katında yer alan 2 depo bulunuyor.

1+1 dairelerin 313 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunduğumuz projemizde, 2+1 dairelerimizi 424 bin liradan , 3+1 dairelerimizi ise 613 bin liradan yatırımcılarımızla buluşturuyoruz.

Fiyat ve performans açısından bakıldığında bölgedeki diğer projelerden açık ara önde gidiyoruz. Depolama alanı ihtiyacının evde yeni trendleri belirleyen önemli bir etkenlerden biri haline gelmesi de bu konumumuzu güçlendirdi.

Her büyüklükteki dairede balkon

İmza attığı projelerle sektörün yenilikçi markaları arasına giren İnsay Yapı, İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Pendik’te hayata geçirdiği ‘Ondörtüç Pendik’ projesiyle korona günlerinde rahat bir nefes aldırıyor.

‘Ondörtüç Pendik’ sakinleri, tüm Türkiye’yi evlere kilitleyen virüse rağmen, geniş balkonlu dairelerinde, korona günlerinde en çok ihtiyaç duyulan balkon keyfini doyasıya yaşayabiliyor.

Şehrin içinde müstakil bir yaşam vaat eden projede yer alan 2+1 ve 3+1 dairelerin her birinde yemek yenilecek kadar geniş balkonlar yer alıyor. Projede yer alan 1+1 dairelerin çoğunda da balkon yer alıyor. Projenin yüzde 85’i balkonlu dairelerden oluşuyor.

Pendik’in merkezinde ayrıcalıklı yaşam alanı

'Ondörtüç Pendik' projesi, 9 bin metrekarelik alan üzerinde; 252 konut ve 15 ticari birimden oluşuyor. 24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı 'Ondörtüç Pendik'; yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları imkânının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı da sunuyor.

Profesyonel site yönetiminin bulunduğu ve her daireye depo alanının tahsis edildiği projedeki mağaza ve restoranlar da ayrıcalıklı yaşam alanı konseptini tamamlıyor.

Pendik'in merkezinde yer alan 'Ondörtüç Pendik' projesi, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Projede yer alan 1+1, 2+1, 3+1 dairelerin fiyatları, 290 bin ila 575 bin lira arasında değişiyor. 

Teknokent’e komşu

Yapımı devam eden Şeyhli metro istasyonu, projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Teknokent'e de komşu olan proje ayrıca, bölgenin en büyük alışveriş merkezi Viaport’a da çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ulaşma imkânı sunuyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta

Ödüllü mimar Turgut Toydemir imzasını taşıyan proje, dört bir yanı sağlık kuruluşlarıyla çevrili ve özel hastanelerin yanı sıra Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 3 dakikalık mesafede yer alıyor.

'Ondörtüç Pendik', Sabiha Gökçen Havalimanı ile hızlı feribota ise 15 dakika ve eğitim kurumlarına da komşu olacak mesafede konumlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2020, 03:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER