Nlogo: Avrupa Yakası'nın Yeni Sembolü

Her geçen gün yatırım değeri artan İstanbul Avrupa Yakası’nın gözdesi Esenyurt’ta yer alan Nlogo İstanbul, yerli ve yabancı yatırımcılar için “karlı yatırım” kavramını yeniden tanımlıyor.

Nlogo: Avrupa Yakası'nın Yeni Sembolü

Özyurtlar İnşaat, 2.679 konut ve 87 ticari birim bulunduğu bu ayrıcalıklı proje ile size “Yaşam için eN doğru, yatırım için eN karlı seçim”i sunuyor. Farklı alanlarda hizmet veren mağazaların da yer aldığı proje, bölgenin en canlı alışveriş ve eğlence adreslerinden biri olacak.

Zengin peyzaj mimarisi ile gözünüze hitap etmenin yanı sıra birbirinden seçkin mağazalarıyla da butik alışveriş keyfini sizlere doyasıya yaşatacak Cadde İstaNbul, her zevke, her damağa hitap eden lezzet noktalarıyla da sizlere eşsiz bir mutfak kültürü sunuyor. Ulusal ve uluslararası markaların buluşacağı Cadde İstaNbul, seçkin mağazaları, restaurant ve cafelerden oluşan yeme içme alanı ile İstanbul’un en prestijli, en çekici yaşam merkezi olacak.

Toplam 7 blok ve 2.679 konuttan oluşan bu çok özel projenin tam kalbinde 87 ticari birimden oluşan “Cadde İstaNbul” tüm beklentilerinizi karşılamak ve hayatınıza renk katmak için sizlerle buluşmayı bekliyor. Nlogo İstanbul içerisinde bulunan “Cadde İstaNbul”, sizlere şehrin kalbinde lüks ve konforun eşsiz buluşmasını farklı bir konsept ile sunmayı vaat ediyor.

NLogo Esenyurt projesinde; açık - kapalı otopark, süs havuzları, spor salonları, oturma alanları, çocuk oyun alanı, yürüyüş parkuru, açık - kapalı yüzme havuzu, rekreasyon alanları, basketbol sahası, sinema salonu, Türk hamamı, sauna, giyinme odaları, lobi, cafe ve fitness center yer almaktadır.

Emlak Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER