Nişantaşı’nın Yeni Çalışma Alanı Workinton Lotus Nişantaşı Açılıyor!

Türkiye’de co-working sektörünün en hızlı büyüyen girişimcisi konumunda olan Workinton, kolay ulaşım imkanı, fark yaratan hizmetleri ve gün ışığı alan çalışma alanlarıyla Halaskargazi, Rumeli ve Valikonağı caddelerinin kesişim noktasında yer alan yeni şubesi Lotus Nişantaşı’nı açıyor. Açılışa özel yeni üyeler yıl sonuna kadar %20 indirim avantajlarından yararlanabilecek.

Nişantaşı’nın Yeni Çalışma Alanı Workinton Lotus Nişantaşı Açılıyor!

“İyi Çalışanlar Ülkesi” sloganıyla 2012 yılından beri hizmet veren Workinton, İstanbul Avrupa Yakası’ndaki 8. ofisini Şişli’nin merkezinde açıyor. Halaskargazi, Rumeli ve Valikonağı caddelerinin kesişim noktasında yer alacak yeni şube Lotus Nişantaşı, üyelerinin iyi çalışabilmesi için ihtiyacı olan tüm hizmetleri sağlayacak.

Lotus Nişantaşı, 52 adet ofise, 200 kişiye kadar kapasiteli toplantı ve etkinlik alanına ve 3 bin metrekarelik geniş bir alana sahip olacak. Şubede yer alan tüm ofislerin ve çalışma alanlarının gün ışığı aldığı Lotus Nişantaşı, bulunduğu lokasyon itibariyle pek çok restoran ve alışveriş merkezine de yakın konumda.

Lotus Nişantaşı, üyelerin esnek sözleşme, ihtiyaca göre kullanım, baskı hizmetleri, kilitli dolap, yüksek hızlı internet, 7/24 kullanım, ikram ve kargo hizmetleri gibi pek çok imkandanfaydalanmalarına olanak sağlayacak.Konum olarak da oldukça kolay ulaşım sağlanabilen yeni lokasyon, Nişantaşı Teşvikiye’ye 8, Şişli’ye 10, Harbiye’ye 13 ve Maçka’ya 14 dakikalık yürüyüş mesafesinde.

Workinton Lotus Nişantaşı şubesine araçlarıyla gelecek olanlar içinse Bomonti 7, Mecidiyeköy 11, Akaretler 15, Taksim 15, Zincirlikuyu 20 ve İstanbul Havalimanı 50 dakika uzaklıkta yer alıyor. Diğer Workinton ofisleri gibi 360 derece hizmet sunacak olan Lotus Nişantaşı, hijyenik, ergonomik çalışma alanı ve yeni networking fırsatlarıyla üyelerine hizmet etmek için hazır. Ayrıca açılışa özel yıl sonuna kadar %20 indirim avantajı da yeni üyelerle buluşmayı bekliyor. 

YORUM EKLE