Nişantaşı Koru Ciro Şampiyonu

DAP Yapı’nın Nişantaşı Koru konut projesi, Emlak Konut'un ‘Yıl Bazlı Satış Raporu’na göre 2021’in üçüncü çeyreğinde hasılat şampiyonu oldu.

Nişantaşı Koru Ciro Şampiyonu

Projede, 9 ayda 102 adet satış yapılarak toplam 1 milyar 391 milyon 234 lira ciroya ulaşıldığı açıklandı. ‘Sağlıklı Ev’ konseptiyle inşa edilen proje, 60 bin metrekare koru alanına komşu konumda bulunuyor.

‘Bahçe villa’ ile ‘teras villa’ konseptlerinin de tasarlandığı projede yüksekliğinin 5 ila 10 kat arasında sınırlandırıldığı belirtildi. Konutlardaki tavan yüksekliği ise minimum 4 metre olarak planlandı.

Yeni dönemin getirdiği değişimlere en hızlı şekilde adapte olduklarını söyleyen DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “DAP Yapı ve Emlak Konut GYO güvencesiyle geliştirdiğimiz Nişantaşı Koru projemiz bunun en önemli örneği. 9 aylık süreçte büyük bir talep ile karşılaştık.

Lüks tekne mantığında kişiye özel çözümler düşündüğümüz projede, 25 dönüm arazi üzerinde sadece 160 seçkin kişinin sahip olabileceği, Ihlamur Kasrı gibi şehrin en değerli yeşil alanlarından birine komşu hem koru, hem Boğaz manzarasını birlikte yaşayabileceğiniz yaşam alanları sağladık.

Daire büyüklüğünde terasların, altıncı katta bile Boğaz manzarasında yüzebileceğiniz sonsuzluk havuzlarının; hem binadan, hem kendi bahçenizden giriş imkanı sağlayan bahçe villaların yer aldığı projemizi, salgınla birlikte değişen iş-yaşam dengesinde nefes aldıran bir anlayışla tasarladık” diye konuştu.

Kaynak: Milliyet

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2021, 07:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER