banner53

Natura Yaşamkent Prejesinde Yüzde 20 İndirim Fırsatı

Fırat Life Style imzasıyla Çankaya'da yükselen Natura Yaşamkent projesinde lansman öncesi fırsat dönemi. Projede kısa süreliğine yüzde 10 + yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

Natura Yaşamkent Prejesinde Yüzde 20 İndirim Fırsatı

Bu zamana kadar 17 projesini teslim eden  Fırat Life Style  yeni projesine Çankaya'da başlıyor. Fiyatı henüz açıklanmayan proje lansman öncesi fırsatlarla alıcılarını bekliyor.

2 blokta toplam 198 konuttan oluşan  Natura Yaşamkent  projesinde daireler 4+1, 5+1 dubleks ve 7+1 bahçe dubleks şeklinde tasarlandı. Projede her blokta bir yük, 2 yolcu asansörü bulunuyor.

Her metrekare itinayla dizayn edilen proje ferah daireleriyle öne çıkıyor. Natura Yaşamkent'teki 4 oda 1 salon dairelerin büyükleri 215 metrekarede, 5 oda 1 salon ve üzeri dairelerin büyükleri ise 181 metrekareden başlıyor. 

Lansman öncesi indirim fırsatının sunulduğu Çankaya Natura Yaşamkent'te kısa süreliğine yüzde 10 + yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Projede daire teslimlerinin ise 2021 yılının 4'üncü çeyreğinde yapılması planlanıyor. 

Natura Yaşamkent'in sosyal donatı alanları arasında kapalı havuz, fitness salonu, buhar odası, sauna, dinlenme alanı, çocuk oyun alanları, açık spor sahası, kapalı otopark ve açık misafir otoparkı bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER