banner53

Mia Suites Bornova ile Yaşamın Merkezindesiniz

Özel çarşıya sahip "Alışveriş Caddesi" ile Mia Suites Bornova, sosyal hayatın ve alışverişin tekrar konumlanacağı bir merkez olacak. Bölge Metro istasyonuna yakın konumunun getireceği canlılık cıvıl cıvıl mağazaları, cafe ve restoranlarıyla sizi adeta yaşamın merkezinde hissettirecektir.

Mia Suites Bornova ile Yaşamın Merkezindesiniz

Koç İnşaat, İzmir'in Bornova ilçesinde yeni bir projeye başlıyor. 500 milyonluk Mia Suites Bornova, 160 daire ve iş yerlerinden meydana geliyor. 

Yarım milyonluk projesi içerisinde 1+1 ve ve stüdyo daireler ayrılıyor. Projede daireler metrakare alanları 59 metrekare ile 85 metrekare arasında değişiyor.

Bölgede çok büyük ses getirmesi planlanan projede teslimlerin 2021 yılına yetişmesi planlanıyor. Projede daire fiyatları ise 299 bin liradan başlıyor. 

Merkezi konumda bulunan  Mia Suites Bornova  projesi, Yaşar Üniversitesi'ne 1 dakika, Bölge Metroya 1 dakika, Forum Bornava'ya 5 dakika, Bornova Metro'ya 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Mia Suites Bornova projesinin sosyal donatı alanları arasında açılır kapanır yüzme havuızu, kafeler, restoranlar, özel kapalı otoparkı, ticari alanları, fitness salonu, oyun salonu ve alışveriş alanları yer alıyor. 

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2020, 11:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emeı öz
Emeı öz - 3 ay Önce

2+1 daire fiyatını öğrenebilirmiyim

Çetinözsy
Çetinözsy - 2 ay Önce

2+1fiyat nedir

SIRADAKİ HABER