Lens İstanbul'dan Gurbetçilere Özel Kampanya

Yazın gelmesiyle birlikte Gurbetçiler, tatil için Türkiye’ye gelmeye başladılar. KDV indirim fırsatının devam etmesi, döviz kurundaki yükseklik, cazip ödeme koşulları gurbetçiyi yatırım aracı olarak konuta yönlendirdi. Lens İstanbul’da, teslim için sayılı günler kalırken, son 100 daire için de gurbetçilere yönelik özel bir kampanya hazırlandı. 

Lens İstanbul'dan Gurbetçilere Özel Kampanya

LENS İSTANBUL'DAN 4 YENİ KAMPANYA

Lens İstanbul, 370 bin liradan başlayan 100 daire için 4 yeni kampanya başlattı.

1 -- Lens Yapı; yüzde 50 nakit, yüzde 50 kasım 2019 hemen teslim yüzde 15 indirim fırsatı,

2 -- Yüzde 50 nakit, yüzde 50, 48 ay vade farksız taksit yüzde 5 indirim,

3 -- Yüzde 50 nakit yüzde 50, 12 ay vade farksız taksit yüzde 10 indirim ve

4 -- Nakit alımlarda yüzde 20 indirim uygulanıyor. 

Lens İstanbul'dan Gurbetçilere Özel Kampanya

"GURBETÇİLERİN GELDİĞİ DÖNEMDE SATIŞLAR YÜZDE 50 ARTTI"

Kmapanyalar hakkında açıklama yapan Lens Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mert Kutlu, “Geçen yıl gözlemledik ki gurbetçilerin geldiği haziran ve temmuz aylarında satışlarımızda yüzde 50’lik bir artış yaşadık. Lens İstanbul’u özel kılan havalimanının hemen yanında olması ve bölgenin değerlenmesi nedeniyle Lens İstanbul, daha çok yatırım aracı olarak değerlendiriliyor.

GURBETÇİLER İÇİN DÖVİZ KURU FIRSATI

Dövizin artması ve sunduğumuz cazip kampanya seçenekleri de konut alımlarını hızlandırıyor. Bildiğiniz üzere KDV indirimleri daha devam ediyor, döviz kurundaki yükseklik ve uyguladığımız cazip ödeme koşulları, gurbetçilerin konuta yatırım yapmasını sağlıyor.

Şubat ayında da Almanya’daki ‘Evim Türkiye’ fuarına katılarak, gurbetçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşmıştık. Özellikle Almanya, Fransa, Belçika ve Hollanda’da yaşayan Türklerin ilgisini görüyoruz. Bu yaz da 4 yeni kampanyamızla gurbetçilerimize yönelik satışlarımızı artıracağız” dedi. 

Lens İstanbul'dan Gurbetçilere Özel Kampanya

PROJENİN YÜZDE 20'Sİ GURBETÇİLERE SATILDI

Şimdiye kadar projenin yüzde 20’sini yurt dışında yaşayan Türklere yaptıklarını da sözlerine ekleyen Kutlu, konut alıcılarının tercihinin ise daha çok 1+1 daireler olduğunu belirterek, uygun fiyatları ve cazip ödeme koşullarıyla gurbetçilerin memleketlerinden ev sahibi olmalarını kolaylaştırdıklarını da söyledi.

LENS İSTANBUL DEĞERLENEN BÖLGELERE KOMŞU

Lens Yapı tarafından hayata geçirilen 1.162 daireden ve 85 ticari alandan oluşan Lens İstanbul, meydanından çıkan Yenişehir metro durağı, Sabiha Gökçen’e yürüme mesafesiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Kurtköy’ün en büyük markalı konut projesi, çarşısı ve meydanıyla da son halini almaya başladı. Projenin peyzajını, sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlatılan üniversitelerin mimarlık fakülteleri için hazırlanan heykel yarışmasının dereceye giren heykelleri süslerken, Lens Çarşı’da ise Sahan Restaurant, HuQQabaz, e-bebek, Enza Home, Taç, Setur, Cinemarine gibi kendi sektörlerinin en iyi markaları yer alıyor.

Kadıköy ve Üsküdar metrosunu birbirine entegre edecek Sabiha Gökçen-Kurtköy metro hattı durağının 2020 yılında açılmasıyla daha da değerlenecek Lens İstanbul, Türkiye’nin en büyük açık hava çarşısını da içinde bulunduruyor. A’dan Z’ye her şeyin düşünüldüğü projede teslimler ise temmuz ayında gerçekleşecek.

Lens İstanbul'dan Gurbetçilere Özel Kampanya

LENS İSTANBUL FİYATLAR

-- 1+1’ler 65-86 metrekare 370 bin TL ila 459 bin TL

-- 2+1’ler 86-151 metrekare 485 bin TL ila 735.000 TL

-- 2+1 dubleksler 125-140 metrekare 571 bin TL ila 734 bin TL

-- 3+1 dubleksler 178-209 metrekare 767 bin TL ila 1 milyon 125 bin TL

-- 4+1 dubleksler 326-346 metrekare 1 milyon 319 bin TL ila 1 milyon 455 bin TL.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2019, 14:44
YORUM EKLE