banner53

Konum Eryaman Satışa Çıktı! Konum Eryaman Konut Fiyatları

Konum Eryaman’da her şey size sadece yeni bir yaşam alanı değil; yeni bir dünya sunmak için tasarlandı. Hep hayal ettiğiniz o yaşam, Konum Eryaman’la size kapılarını aralıyor. Hayalinizdeki yaşam için Ankara’da şimdi Konum Eryaman zamanı!

Konum Eryaman Satışa Çıktı! Konum Eryaman Konut Fiyatları

Konum Eryaman, 4 blok ve 257 daireden oluşuyor. Hepsi 4+1 olan ve yaklaşık 200 metrekare alana sahip daireler, şıklığı ve konforuyla sunuluyor.

Tüm güzelliklerin ortak bir noktada kesiştiği Ankara Eryaman’da, merkezi bir konumda, doğayla iç içe tasarlanan Konum Eryaman, yaşamınızı bir armağana dönüştürüyor.

Ankara'nın eşsiz konumuna sahip Eryaman'da yükselen Konum Eryaman  projesinde lansman öncesi fırsatlar devam ediyor. 890 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkan projede hemen tapu imkanı sunuluyor.

4 blok ve 257 daireden oluşan Konum Eryaman projesinde dairelerin hepsi 4+1 şeklinde tasarlandı. Projede dairelerin büyüklükleri ise 200 metrekare. 

Konum Eryaman projesinin sosyal donatı alanları arasında otopark, sauna, fin hamamı, açık ve kapalı yüzme havuzu, oyun alanı ve fitness salonu bulunuyor.

Merkezi konuma sahip Konum Eryaman projesi, Özel Eryaman Okyanus Koleji'ne, Ankara Çevre Yolu'na, ABC Okulları'na, Göksu Parkı'na, Özel Eryaman Hastanesi'ne, Optimum AVM'ye yakın mesefade konumlanıyor.

Daha fazla bilgi için; 0532 359 06 36

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER