KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler Fiyat Listesi

İBB KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler projesi ile yeni sosyal konut projesinin temeli atıldı. KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler projesi ile ilgili detaylar da belli oldu.

KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler Fiyat Listesi

İBB, 149 konut ve 9 ticari birimden oluşan “KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler” projesi ile bir ilke imza atacak.

İlk kez bir sosyal konut projesinde uygulanacak “Gri Su Geri Kazanım” sistemiyle hem bu evlerde yaşayanlar hem de İstanbul kazanacak.

Çevre dostu sosyal konut projesindeki sistem sayesinde evlerde kullanılan nitelikli atık sular arıtılarak yeniden klozetlerin rezervuarlarında ve bahçe sulaması için kullanılabilecek.

Projeden Konut Almak için Nasıl Başvurulur?

Projeye başvurmak için başvuru sahibinin T.C vatandaşı ve reşit olması, kendisi veya eşine ait tapuda kayıtlı, kat irtifaklı ya da kat mülkiyetli bağımsız bölümün olmaması, en az son bir yıldır İstanbul’da ikamet etmesi ve daha önce KİPTAŞ’tan konut satın almamış olması şartları bulunuyor.

Ayrıcalıklı gruplarda; şehit aileleri, harp ve vazife malulleri ile dul ve yetimleri, en az yüzde 40 oranında engelli vatandaşlar ve sağlık çalışanları için bu şart aranmayacak.

Projeye başvurular, 31 Mayıs ve 14 Haziran tarihleri arasında online olarak alınacak.

Başvurmak için Tıklayınız...

Ön Başvuru için 500 lira olan bedel, yine internet üzerinden kredi kartı veya havale/EFT ile ödenebilecek.

Katılım bedelini eft veya havale (internet bankacılığı/şube) ile ödemek isterseniz, formu doldurduktan sonra GARANTİ BBVA Bankası KİPTAŞ, TR08 0006 2001 6660 0006 2990 90 hesabına 72 saat içinde ödemenizi yapmanız gerekmektedir. Havale işleminde işlem ücreti alınmayacaktır.

Yeni dönemde temeli atılan Silivri 4. Etap ve KİPTAŞ İzmit Çınar Evler sosyal konut projelerinde olduğu gibi salgın döneminde yoğun emek sarf eden, gece gündüz demeden görev yapan sağlık çalışanları yine unutulmadı ve ayrıcalıklı grup kategorisine alındı.

KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler Fiyat Listesi

YORUM EKLE