İstanbul'un En Akıllı Yatırımı: Hava Kent!

Türkiye'nin en yüksek bütçeli yatırımı olan 3. Havalimanı bölgesinde, sürekli değerlenen bir projede banka kredisiz ev sahibi olmak için acele edin...

Ev sahibi olmak, yüksek fiyatlar ve bitmeyen konut kredisi taksitleri yüzünden hep bir hayal olarak kalır.

Hava Kent uygun fiyatlarıyla bu durumu değiştiriyor ve size banka kredisiz ev sahibi olmanın en kolay yolunu sunuyor.

Hava Kent’te 60 bin lira peşinat ve ayda 1.500 liradan başlayan ödeme seçenekleriyle, doğru bir yatırımın kapısını ardına kadar açabilirsiniz.

Olanaklar

Fiyat ve konumu uygun buldunuz. Sırada yapının sunduğu olanakları gözden geçirmek var. Yalnızca bir apartman dairesi mi yoksa dev bir yaşam kompleksi mi? Hava Kent bu konuda da sakinlerine ayrıcalıklı olduklarını hissettiriyor. Nasıl mı?

-- 7/24 Güvenlik

-- Açık ve kapalı otopark

-- Tenis, basketbol ve futbol sahaları

-- Spor salonu

-- Açık havuz

-- AVM ve otel yapılanması.

Konum

Çok uygun fiyata sahip olan bir konut, konumu yüzünden mantıklı bir seçim olmayabilir. Hava Kent yeni yapılanmaya başlayan bir yaşam alanında sizi İstanbul’da geleceğin en önemli konumlarından birine yerleştiriyor. Nasıl mı?

-- Yeni havaalanına 3 km

-- Odayeri Kavşağı’na 1 km

-- Yeni yat limanına 750m

-- Marmara Otoyolu’na 1.5 km

Aidat

Ev alırken fazla önemsenmeyen aidat, ileride yüksek maliyetiyle ev sahiplerinin baş belası olabiliyor. Ev sahibi olmanın rahatlığını yaşarken her ay neredeyse bir kira bedeline yaklaşan bir meblağ ödemeyi kim ister?

Hava Kent sizler için bu soruna çözüm buluyor. Nasıl mı? Hava Kent, arsasında bulunan otel, AVM gibi oluşumlardan elde edilen kaynakları kullanarak aidat miktarınızı mümkün olan en düşük seviyeye indiriyor.

Hava Kent Yapı Kooperatifi'nin İlk Etap İnşaatı Başladı

S.S. CVS Hava Kent Yapı Kooperatifi ilk etap inşaatına başlandı. İstanbul Havalimanı bölgesindeki banka kredisiz konut sorununa yönelik çözümler üretmek amacıyla yola çıkan kooperatif Akpınar 3. etap kayıtları da açıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER