Hayata Dair Her Şey Lens İstanbul'da

Sabiha Gökçen'e ve Teknopark'a yakınlığı yanında, özel metro istasyonu ile dilediğiniz yere kolay ulaşım. Semt çarşısı düzeninde oluşturulan AVM'si ile tüm ihtiyaçlarınızı kolayca temin imkanı. Kişiye özel ödeme kolaylığı ve daha fazlası Lens İstanbul'da...

Hayata Dair Her Şey Lens İstanbul'da

Lens Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mert Kutlu Lens İstanbul Projesini anlattı...

Türkiye'nin önde gelen inşaat firmalarından olan Aydınoğlu Grup, Mah İnşaat, Egal İnşaat ve Renium Yapı'nın ortak çalışması olan Lens İstanbul, toplam büyüklüğü 200 bin metrekareyi bulan 1162 daire ve 50 bin metre kare semt çarşısı düzeninde oluşturulmuş ticari ünitelerden oluşuyor. 

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI YANINDA

Lens İstanbul, 2'inci pist ihalesi tamamlandığında 70 milyon yolcu kapasitesine ulaşması beklenen Sabiha Gökçen Havalimanı'na 500 metre mesafede. Ayrıca Türkiye'nin inovasyon merkezi Teknopark'ta Lens İstanbul'a yürüme mesafesinde. Sağladığı fırsatlarla birçok yerli ve yabancı firma Teknopark'ta yerini aldı. 

METRO İSTASYONU İLE DİLEDİĞİNİZ YERE RAHAT ULAŞIM

Lens İstanbul, Yenişehir metro istasyonuna çok yakın, metro rahatlığıyla dilediğiniz yere kolayca ulaşım imkanı bulacaksınız. 

SEMT ÇARŞISI İLE SICAK MAHALLE KONSEPTİ 

Türkiye'nin en büyük semt çarşısı düzeninde oluşturulmuş AVM'si Lens İstanbul'da. Bu çarşıda Perakende şirketlerinin yüzde 70'i şimdiden yerini aldı. Kiralama yöntemi ile verilen dükkanlar ulusal markalara da fırsatlar sunuyor. 

PROJEDE YER ALAN DAİRELERİN YÜZDE 80'İ SATILDI

Konut sektörünün içinde bulunduğu duruma rağmen, Lens İstanbul'da dairelerin yüzde 80'i satıldı. Lens İstanbul, 377 bin liradan başlayan daire fiyatları ve ortalama 1.750 lira kira getirisi ile yaklaşık 18 yılda yatırdığınızı geri alma imkanı sunuyor.

HER BÜTÇEYE UYGUN DAİRELER

-- Stüdyo, 1+1, 2+1 daire ve 2+1, 3+1, 4+1 loft daire seçenekleri sunan Lens İstanbul'da, 1162 daire yer alıyor.

-- 377 bin liradan başlayan fiyatlar

-- Tüm daire tiplerinde balkon

-- Kapalı otopark 

-- 6 blok için ayrı ve özel sosyal donatılar

-- Geniş yeşil alanlar

-- 3 bin metrekarelik, içinde kapalı yüzme havuzunun da olduğu spor alanları

-- Semt çarşısı konsepti ile tüm ihtiyaçlarınızı temin edebileceğiniz AVM

-- Temmuz'da teslimat ile yaşam başlıyor

KİŞİYE ÖZEL FİNANS ÇÖZÜMLERİ

Artan faizlerle birlikte cazibesini yitiren konut kredisine alternatif olarak Lens İstanbul size özel finans çözümleri sunuyor; Sadece yüzde 20 peşinat ile 120 aya varan vade farksız finans desteği... 

FIRSAT DEVAM EDİYOR

Sektörde yaşanan olumsuzluklara rağmen fiyatların makul düzeyde kaldığı Lens İstanbul'da sizde yerinizi alın. Tatil günleri dahil, haftanın 7 günü 8.00-19.00 saatleri arasında satış ofislerimize gelebilir, proje fırsatları, size özel finans çözümleriyle ilgili görüşebilirsiniz...

YORUM EKLE