banner53

Evora Denizli'den Ev Alanlar 2 Yıl Taksit Ödemiyor!

Emlak Konut Evora Denizli projesinden daire almak isteyenlere, Hayallerini Erteleme Türkiye kampanyası ile yüzde 10 indirim, yüzde 5 peşinat, 2 yıl ödemesiz taksit avantajları bir arada sunuluyor.

Evora Denizli'den Ev Alanlar 2 Yıl Taksit Ödemiyor!

Taksit ödemeden teslim

Kampanya kapsamında daire almak isteyenler, taksit ödemeye başlamadan Evora Denizli projesinde sunulan güvenli ve yaşam dolu hayatına başlamış olacak.

Taksit ödemeleri iki yıl ötelenen ve 3. yıldan itibaren başlayacak olan kampanyadan faydalanmak isteyenler, öncesinde yüzde 10 indirimden faydalanacak. Konut kredisi kullanımlarda yasal zorunluluk olan yüzde 20 peşinatın sadece yüzde 5’ni ödeyerek daire sahibi olacak. Geriye kalan yüzde 15’i ise 24 ay sonra ara ödeme olarak yapacak.

Balkonlu ve ferah daire konsepti

Pandemi nedeniyle geniş balkonlu ve homeofis tarzı dairelerin rağbet gördüğünü kaydeden Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, “Günümüz modern şehir yaşamının tüm ihtiyaçlarının karşılandığı projede, Salon Salomanje kavramının yeniden canlanacak.

Evora Denizli projesindeki birçok daire, fazladan ilave özel bir odaya sahip olacak. Özellikle yalı, köşk gibi büyük evlerde evin salonunda çift açılır doğrama ile ayrılan yemek odası Evora Denizli ile yeniden hayat bulacak” açıklamasını yaptı.

Kampanya, toplam 1.556 bağımsız bölümden oluşan Evora Denizli projesinin birinci ve ikinci etabındaki daireler için geçerli olacak.

Evora Denizli projesi 2 eğitim, 2 ticaret ve 6 konut olmak üzere toplam 10 ayrı parselden oluşuyor. Toplam büyüklüğü 115 bin metrekare olan arsa üzerine yükselen Evora Denizli projesinde yaklaşık 1.500 lüks konut, özel eğitim kurumu, bir devlet okulu, temel ve sosyal ihtiyaçların karşılanacağı ticari üniteler yer alıyor.

İnsanı esas alan mimari kurgu ekseninde oluşturulan proje, içerisinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipi daireler alıyor. Büyük ve geniş balkon konseptiyle açık ve ferah yaşam alanlarına açılan dairelerin büyüklükleri brüt 84,37 metrekare ile 291,06 metrekare arasında olacak. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER