Emlak Konut Vadi Evleri Konut Fiyatları!

Emlak Konut tarafından İstanbul'da satışa çıkarılan Vadi Evleri'nde konut fiyatları belli oldu. 2+1'den 5+1'e kadar pek çok seçenek bulunan konut projesinde gelir durumlarına göre bir ödeme planı belirlenebiliyor.

Türkiye'nin en büyük proje geliştiricisi Emlak Konut GYO, nisan ayına yeni bir konut satış kampanyasıyla başlıyor.

Ev sahibi olmak isteyenler şimdi Emlak Konut Vadi Evleri'nden sadece 0.99 faiz oranı ile uygun şart ve koşullarda yeni evlerine taşınabilecek.

Emlak Konut Vadi Evleri Proje Özellikleri

İstanbul Havalimanına yakın konumda bulunan Emlak Konut Vadi Evleri özel satış rakamları ve ödeme seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunuldu.

Emlak Konut Vadi Evleri'nde yaşamın her anından tat alacak, konforlu bir yaşam fırsatı sunan dev proje kapsamında birçok villa ve daire seçenekleri alıcısını bekliyor.

Her türlü sosyal donatı ve doğal yerleşim alanları, geniş yeşil alanlarıyla vazgeçilmez, huzur dolu bir gelecek fırsatı sunuyor.

Emlak Konut Vadi Evleri Güncel Fiyat Listesi

Nisan ayına özel farklı fiyat seçenekleri sunuluyor. Emlak Konut Vadi Evleri projelerinde yer alan konutlar 2+1 dairelerden başlıyor.

Müşterilerin tercihlerine göre konutlar 3+1, 4+1 ve 5+1 büyüklükte olabiliyorlar. Bunun dışında konut projesinde villa tipi evlerde mevcut. Villalar ise 3+1 ve 4+1 şeklinde.

Farklı özelliklerde çok çeşitli konutların yer aldığı projede ilan edilen satış rakamları şöyle:

Vadi Evleri'nde en ucuz konut fiyatları 908 bin lira

Vadi Evleri'nde yer alan lüks villaların fiyatları ise 1 milyon 129 bin lira ile 1 milyon 500 bin lira arasında değişiyor.

2+1 konutlar 908.000 lira - 1.248.000 lira arasında, 3+1 konutlar ise 1.129.000 lira - 1.503.000 lira arasında değişiyor

Emlak Konut Vadi Evleri Ödem Seçenekleri

Emlak Konut Vadi Evleri konut projesinde sunulan ödeme seçenekleri içerisinde uzun süreli vade seçeneği dikkat çekiyor.

Projeden ev alacaklar 120 ay vade olanağından faydalanabilecek. Konut projesinde vade farkı yüzde 0.99 olarak uygulanacak.

Emlak Konut Vadi Evleri Nerede?

Konut projesi İstanbul'un Esenyurt ilçesinin sınırları içerisinde yer alıyor.

İstanbul Havalimanı'na yakın bir lokasyonda, Hoşdere Millet Bahçesi yakınlarında yer alıyor.

Emlak Konut Vadi Evleri adresi, hastanelere, üniversitelere ve alışveriş merkezlerine oldukça yakın konumda.

Karar

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2021, 10:46
YORUM EKLE