banner53

Emlak Konut Semt Bahçekent 6. Etap Başlıyor

Emlak Konut, Semt Bahçekent 6. Etap 2. Kısım projesine başlıyor. Semt Bahçekent 6. Etap 2. Kısım'ın yer teslimi yapıldı.

Emlak Konut Semt Bahçekent 6. Etap Başlıyor

Emlak Konut güvencesiyle İstanbul Esenyurt Hoşdere'de hayata geçirilmesi planlanan İstanbul Esenyurt Hoşdere 6. Etap 2. Kısım Konut Ve Ticaret İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenleme İşi'nin yer teslimi yapıldı.

138.9 milyon liralık imza

Emlak Konut tarafından ihale edilen Semt Bahçekent 6. Etap 2. Kısım projesinin sözleşmesi, Pekerler İnşaat Enerji Taş. Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile 5 Ocak 2021 tarihinde imzalandı. 

Toplam 44 bin 835 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek olan Semt Bahçekent 6. Etap 2. Kısım projesi başlıyor. 

207 bağımsız birimden meydana gelen Semt Bahçekent projesinde 27 bin 673 metrekare satılabilir konut alanı, 2 bin 921 metrekare satılabilir dükkan alanı bulunuyor.

İstanbul'un merkezinde

Bahçeşehir'e komşu konumuyla dikkat çeken Semt Bahçekent projesi, TEM Otoyolu, mevcut Atatürk Havalimanı yerine yapılacak Millet Parkı, İstanbul Havalimanı ve 3. Çevreyolu bağlantı yollarına yakın mesafede konumlanıyor. 

KAP açıklaması

Şirketimiz projelerinden "İstanbul Esenyurt Hoşdere 6. Etap 2. Kısım Konut Ve Ticaret İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenleme İşi"nin (Semt Bahçekent) Yer Teslimi, Yüklenici "Pekerler İnş. Enerji Taş. Tur. San. Ve Tic. Ltd. Şti." ne 07.01.2021 Perşembe günü yapılmıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER