Emlak Konut Bizim Mahalle 2.Etap Satışa Çıktı! Emlak Konut Bizim Mahalle 2.Etap Konut Fiyatları

Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirilen Bizim Mahalle projesinin ikinci etap satışları başladı. 

Konut ve ticari proje şekilde tasarlanan Bizim Mahalle projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 konut tipleri yer alıyor.

Yatay mimarisiyle ön plana çıkan projede, kütüphane, cami, müze, çay bahçeleri, aşevi, kafe-restoran, çocuk oyun alanı, okçuluk, cirit, güreş sahaları gibi birçok sosyal alan bulunuyor. 

2 Haziran'da “Hayallerini Erteleme Türkiye” sloganıyla yeni bir kampanyaya başlayan Emlak Konut GYO'nun projelerine yoğun ilgi gösterildi. 

Küçükçekmece Halkalı’da 1 milyon metrekarelik bir alanda inşa edilecek olan Emlak Konut Bizim Mahalle projesi yatay mimarisi ve örnek şehircilik anlayışı ile dikkat çekiyor. 

Yüzde 5 peşinatla taksit ödemelerinin 3. yılda başladığı Bizim Mahalle projesinde yüzde 10 indirim fırsatı da sunuluyor. 

11 Haziran'da satışa sunulan projenin 1. Etap'ın yoğun ilgi görmesi sonucu, diğer etaplar için de çalışmalar hızlandırıldı. Bizim Mahalle 2. Etap'ta da yoğun talep üzerine satışlar başladı. 

Özlenen mahalle kültürünü, komşuluk ilişkilerini, yardımlaşma ve paylaşma duygusunu yoğun şekilde yaşatmayı amaçlayan proje, E-5'e 7, TEM'e 8, Halkalı Gezbe Tren Hattı'na ise 2 kilometre uzaklıkta konumlanıyor. 

Güncel konut fiyatları için: 0212 809 77 77

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hülya yilmaz
Hülya yilmaz - 1 yıl Önce

Bu fiyat lar akıl dışı ülke şartlarında askeri ücret düşünülürse orta direk dediğiniz zaten alamaz bu ülkede lbildigim kadarı emlak konutları devlet desdekliydi çok merak ediyorum çiftler çalıssada devlet destekli banka bu fiattsa vah halimize bu gençler ev hayaliyle ömür biter

Mehmet
Mehmet @Hülya yilmaz - 1 yıl Önce

Emlak konut sadece taksitlendirmede ve ev yapım sürecine güvence olur. Emlak konut genelde orta seviye ve lüks yapılarla ilgilenir. Siz TOKi ile karıştırıyorsunuz. TOKİ düşük gelirler için daha çok ve tabi devlet kurumu olduğu için o da emlak konut güvencesiyle.

Şerife Samancı
Şerife Samancı - 1 yıl Önce

Haber bekliyorum baş vurmuştum

0 555 970 96 52

Gülay okyay
Gülay okyay - 1 yıl Önce

2 + 1 daire fiyatı almak istiyorum

Cengiz türemez
Cengiz türemez - 1 yıl Önce

2t1 fiyat ve ödeme şartları hakında

SIRADAKİ HABER