banner53

Deprem İzolatörlü İlk Konut Projesi Mavera Comfort

Türkiye’nin deprem izolatörlü ilk konut projesi olan Mavera Comfort pojesi Başakşehir Belediyesi, Makro İnşaat ve Akyapı ortaklığında yükseliyor.

Deprem İzolatörlü İlk Konut Projesi Mavera Comfort

“Kesintisiz Konfor” hedefiyle tasarlanan Mavera Comfort projesi, sakinlerine, deprem anında ve sonrasında binanın tüm fonksiyonlarında kesinti olmaksızın, güven ve konfor içinde yaşam kalitesi sunmaya hazırlanıyor.

Projenin konsept ve detaylarının anlatılacağı toplantı sonrasında, Basın mensupları için hazırlanan Deprem İzolatörlü örnek bir odanın deprem anında davranış şeklini canlı olarak yaşatan bir gösterim yapılacaktır.

Projenin lansman toplantısı 16 Mart Pazartesi günü, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Makro İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan, Akyapı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Asmalı, Japon Sismik Izolasyon Dernegi (JSSI) Başkanı Profesör Akira Wada, İstanbul Teknik Üniversitesi Deprem Mühendisliği ve Afet Yönetimi Enstitiüsü Dr. Öğr. Üyesi Fatih Sütcü, Özgüven Mimarlık Kurucu Ortağı Uğur Özer Özgüven’in katılımıyla gerçekleşecek.

Emlak Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER