banner53

Dekar Kıyıbahçe 2.Etap Satışa Çıktı! Dekar Kıyıbahçe Konut Fiyatları

Dekar Yapı tarafından İstanbul’un en yeşil bölgeleri arasında yer alan  Çekmeköy-Ömerli’de hayata geçirilen Dekar Kıyıbahçe projesinde ilk etap teslimleri başladı. Projede ikinci etap satışları da başladı. Projeden ev sahibi olmak isteyenler, 12 ay ödeme olmadan yüzde 0,64 faiz ile hemen teslim fırsatından yararlanabiliyor.

Dekar Kıyıbahçe 2.Etap Satışa Çıktı! Dekar Kıyıbahçe Konut Fiyatları

Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, ise teslim sürelerindeki özene değinerek, “Dekar Yapı olarak bugüne dek gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde teslimlerimizi zamanında gerçekleştirmeye önem verdik.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs küresel salgınıyla ile mücadelemiz sürerken dahi, iş güvenliğine dair tüm önlemlerimizi en üst seviyede alarak ilk etap teslimlerimizi ev sahiplerimize verdiğimiz sözün arkasında durarak zamanında yapabilmenin önemini ifade etmek isterim.” diye konuştu.

Projede, 84 ayrı blokta toplam 244 adet bahçeli dubleks ev mevcut. Dekar Kıyıbahçe’de evler, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle brüt 141 metrekare ve 200 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 

Tüm evlerin 40 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen bahçeleri ve gölete kıyısı bulunuyor. Dekar Kıyıbahçe projesinden ev sahibi olanlar bahçeli bir hayatın yanı sıra birbirinden farklı imkanlar sunan sosyal hayatı ile de buluşuyor. 

Projenin içerisinde yarı olimpik açık yüzme havuzu, 3 adet çocuk parkı, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, spor merkezi, sauna, kafe alanı ve bir market yer alıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER