banner53

Bursa'nın Yeni Gözdesi Balat'ta Yeriniz Alın!

Bursa'nın yeni gözdesi Balat bölgesinde hayata geçirilen Silva Balat projesi alışveriş, ulaşım, doğaya yakın bir konumda yer alıyor. 

Bursa'nın Yeni Gözdesi Balat'ta Yeriniz Alın!

DOĞAYLA İÇ İÇE BİR YAŞAM

Balat'ın en temiz havasına sahip olan yüksek noktasında Balat Ormanı'na komşu olan Silva Balat projesi doğayla iç içe bir yaşam sunuyor. Yaşamın bir süredir devam ettiği projede 2+1 ve 3+1 dublekslerin satışı tamamlandı. Son 4+1 dubleksler satışta. 

A SINIFI MAZLEME, A SINIFI İŞÇİLİK, A SINIFI YAŞAM

A sınıfı kalite ve malzeme ile şekillendirilen Silva Balat projesi her zaman genç ve yaşanılası sosyal tesis alanlarıyla bir marka proje. Projede yılın her ayı, her mevsim kullanabilmeniz için ısıtmalı ve üstü açılıp kapanabilen yüzme havuzu, sağlıklı bir yaşam için spor salonu, eğlenceli ve keyifli zamanlar için Karaoke, Playstation ve Sinema odası, aklınız aracınızda kalmasın diye kapalı otoparkı, evinizde yada evinizden uzak olduğunuzda huzurunuz kaçmasın diye 7/24 güvenliği, çocuk oyun alanları ve kamelyası ile yaşamınızı daha değerli kılıyor.

2 BLOK 72 SEÇKİN KONUT

Alpiş İnşaat tarafından hayata geçirilen Silva Balat projesi 3 bin 900 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. İki bloktan oluşan proje 72 daireden meydana geliyor. Bloklar 6 katlı tasarlandı. Silva Balat projesinde 2+1 normal, 3+1 ve 4+1 dubleks daireler yer alıyor. Silva Balat'ta 2+1 daireler 120 ila 136 metrekare, 3+1 dubleksler 172 ila 225 metrekare, 4+1 dubleksler 264 metrekare büyüklüğe sahip.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2019, 11:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER