Başakşehir Avrasya Konutları Satışa Çıktı! Başakşehir Avrasya Konutları Ev Fiyatları

Fuzul, TOKİ ve Emlak Konut işbirliğinin 'Yepyeni Bir Yaşam Projesi' adıyla ön talep topladığı yeni proje Başakşehir Avrasya Konutları satışa çıktı.

Başakşehir Avrasya Konutları Satışa Çıktı!  Başakşehir Avrasya Konutları Ev Fiyatları

Emlak Konut'un "Hayallerini erteleme Türkiye" kampanyası kapsamında satışa sunulan projede yüzde 5 peşinat, yüzde 10 indirim, taksitleri 3. yılda ödeme imkanıyla ev sahibi olmak mümkün.

Başakşehir Şehir Hastanesi'nin hemen karşısında yükselen Başakşehir Avrasya Konutları projesi 453 konuttan meydana geliyor. 5 ila 10 katlı bloklardan oluşan proje, yatay mimarisiyle öne çıkıyor.

Projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut tipleri bulunuyor. Başakşehir Avrasya Konutları'nda 1+1 daireler 58 ila 68 metrekare, 2+1 daireler 102 ila 127 metrekare, 3+1 daireler 159 ila 171 metrekare, 4+1 daireler ise 188 ila 208 metrekare büyüklüğe sahip. Projede daire fiyatları konusunda satış ofisinden bilgi veriliyor.

2023 yılının Haziran ayında teslim edilmesi planlanan Başakşehir Avrasya Konutları projesinde eğer yalnız yaşıyorsanız veya sadece iki kişiyseniz 1+1 veya 2+1 seçenekleriyle rezidans bloklarda yaşayabilir, size sunulan kullanışlı yaşam alanlarından dilediğinizce faydalanabilirsiniz.

Ailenizle beraber yaşayacağınız sıcacık bir yuva arıyorsanız 2+1, 3+1 veya 4+1 daire tiplerinden oluşan aile bloklarında huzurlu ve keyifli günler geçirebilirsiniz.

Başakşehir Avrasya Konutları; Kanal İstanbul, Kuzey Marmara Otoyolu bağlantılarına ve İstanbul Havalimanı'na oldukça yakın. Araçsız seyahat etmek isterseniz metro durağına yürüme mesafesinde. 

Başakşehir Avrasya Konutları merkezi konumu, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, Millet Bahçesi, İstanbul Havalimanı gibi prestijli lokasyonlara yakınlığı ve geniş ulaşım seçenekleriyle hem hayatınıza hem de yatırımınıza çok büyük değer katacak...

Başakşehir Avrasya Konutları projesindeki konutların fiyatları 444 0 156 nolu telefondan öğrenilebiliyor.

Web: www.avrasyakonutlari.com.tr

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2020, 03:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER