banner53

Avrupa Konutları Çamlıvadi Satışa Çıktı

İstanbul’un yeni yaşam merkezlerinden biri haline gelen Ayazağa - Arıcılar bölgesinin en büyük yatırımcısı olarak öne çıkan Artaş İnşaat, Vadistanbul ve VadiPark Seyrantepe projelerinden sonra Avrupa Konutları Çamlıvadi projesini hayata geçiriyor.

Avrupa Konutları Çamlıvadi Satışa Çıktı

Uzun süredir merakla beklenen projenin satışa sunulmasıyla beraber son yıllarda satış ofislerinde görülmeyen bir ilgi yaşandı.  

Konut alıcılarının oluşturduğu yoğun ilgi sebebiyle satış ofisi fazla mesai yaparak müşterileri kabul etti. Avrupa Konutları Çamlıvadi konumu, mimarisi ve donatılarıyla yüksek beğeni de topladı. 

BİR YANINDA ÇAM ORMANI, BİR YANINDA ŞEHİR 

Avrupa Konutları Çamlıvadi, Arıcılar’da çam ormanının yanı başında 58 bin 024 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.

18 blokta toplam 855 dairenin yer aldığı projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde daire seçenekleri bulunuyor. 

Bahçe katı ve teraslı dairelerin de bulunduğu projede yüzme havuzlarının da bulunduğu tam donanımlı bir sosyal tesis bulunuyor.

Yemyeşil bir peyzaj içinde yürüyüş parkurları ve süs havuzlarının yer alacağı projenin hemen yanındaki park alanında ise çok amaçlı spor sahaları bulunacak.

Avrupa Konutları Çamlıvadi’nin yine yanı başında kapalı ve açık bir manej yapılması da hedefleniyor.

Özel araçla TEM otoyoluna bir dakikada ulaşmanın mümkün olduğu Avrupa Konutları Çamlıvadi, yine Artaş İnşaat’ın imzasının yer aldığı Vadistanbul alışveriş merkezi ve şehrin metro hattına bağlanan havaray’a çok yakın konumda bulunuyor. 

İnşa çalışmalarının başladığı Avrupa Konutları Çamlıvadi’de teslimlerin Temmuz 2022 tarihinde yapılması hedefleniyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2020, 14:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER