banner53

Avcılar Prestij: Bornova Avcılar’ın En Yeni Projesi

Avcılar Prestij, Bornova’nın Mimari açıdan üstünlük geleneğinin temsilcisi Avcılar’ın en yeni projesi...

Avcılar Prestij: Bornova Avcılar’ın En Yeni Projesi

ŞEHRİN HER NOKTASINA KOLAY ULAŞIM

Çevre yolu’na sadece 50 metrelik mesafesiyle şehrin her noktasına; Adnan Menderes Havalimanı’na, metroya,İzban’a,Çeşme,Seferihisar,Urla ve Foça’ya düşünemeyeceğiniz kadar kolay ulaşım sağlayan bir noktada.

Çocuklarınızın eğitimi için İzmir Kolejine sadece 1 dk mesafede. Metropol hayatının tam kalbinde yer alan prestij Bornova; Kipa,İkea, Forum gibi şehrin can damarı alanlarına yürüme mesafesinde.

Ege Üniversitesi Hastanesi,Yaşar Üniversitesi Kampüsü gibi kamusal alanlara bi kaç yüz metre mesafede. Tüm bunlara sahipken de aynı zamanda yemyeşil doğası ve mimarisi ile kendi içinde bir vaha.

PROJE DETAYLARI

Avcılar İnşaat'ın hayata geçirdiği Avcılar Prestij Bornova projesi 32 bin 500 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 3 bloktan oluşan projede toplam 270 daire bulunuyor. Bloklar 7 katlı olarak tasarlandı. Projede 1+1 dubleksler 60 metrekare, 2+1 daireler 70 metrekare, 3+1 daireler 95 ila 120 metrekare, 4+1 daireler 190 metrekare, 4+1 dubleksler ise 200 metrekare net büyüklüklere sahip. Projenin tasarımı Nev Mimarlık'a ait.

fiyat aralığı: 310 bin TL-670 bin TL

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER