banner53

Assos'a Nefes Assos Köyü Görücüye Çıktı

Assos'ta kurulacak Nefes Assos Köyü, beyaz yakalılara nefes aldıracak. Projede 20 odalı bir butik otel, 50 haneden oluşan bir köy yaşamı sunuluyor.

Assos'a Nefes Assos Köyü Görücüye Çıktı

Yatırım bankacılığını kariyerinin zirvesinde bırakan Önder Halisdemir, Assos'ta Nefes Assos adı taşıyan bir köy kuruyor.

Bir konut değil yeni bir yaşam projesi olarak tasarlanan Nefes Assos'un Ocak ayının sonunda görücüye çıkması planlanıyor.

Beyaz yakalılara nefes aldıracak Nefes Assos içerisinde köy sakinlerinin zihinsel ve beceri yönünden beslenmesi için bir köy enstitüsü kurulacak. 

Projede 20 odalı bir butik otel, 50 haneden oluşan bir köy yaşamı sunuluyor.

Avrupa Birliği'nden hibe kazanan Nefes Assos'ta tarım alanları, tavuk çiftliği, köy meydanı, köy kahvesi, köy pazar yeri ve elektrikli şarj istasyonları yer alacak.

Etrafı ormanlarla çevrili Nefes Assos, sağlık ocağı, market, benzin istasyonu ve antik kente 5 dakika, Ayvacık ilçesi ve buradaki büyük devlet hastanesine 20 dakika mesafede yer alıyor.

Yıl boyu açık olan otel ve işletmelerin bulunduğu antik liman, Behramkale, Paşaköy, Büyükhusun'a 5-10 dakika mesafede yer alan proje, Bozcaada iskelesine 50 dakika, özel okul ve hastanelerin bulunduğu Çanakkale'ye 60 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Projenin 2022 yılının bahar aylarında teslim edilmesi planlanıyor. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aykut Başkır
Aykut Başkır - 4 hafta Önce

Proje ve fiyatları hk bilgi rica ediyorum.
506 2512695
aykutbaskir@hotmail.com

münire hamiyet köksal
münire hamiyet köksal - 4 hafta Önce

proje hakkında bilgi ve fiyat talep ediyorum

Zehra Su Olgun
Zehra Su Olgun - 3 hafta Önce

Muhteşem bir proje çocukluğumdan beri hayalim,hayat doğada

Zehra Su Olgun
Zehra Su Olgun - 3 hafta Önce

İletişim no alabilirmiyim ?

Köyün Delisi
Köyün Delisi - 1 hafta Önce

"köy meydanı, köy kahvesi, köy pazar yeri" yanında köyün delisi ve lakaplı insanlar da projeye dahil edilmezse beyaz yakalı dostlarıma hiç tavsiye etmem. Zaten mavi ve gri yakalıları hiç saymıyorum bile...

Esma İmre Gürses
Esma İmre Gürses - 6 gün Önce

Yapmayı planladığınız yaşam köyü için evler güney cephesine bakmalı, iç içe olmamalı, bahçede rahat vakit geçirebilmeli.

Fatma Sevin
Fatma Sevin - 6 gün Önce

Proje ve fiyat bilgisi almak istiyorum mümkünse.

SIRADAKİ HABER