Aradığınız Her Ayrıcalık DörtYaka'da

Size düşlediğiniz yaşam fırsatını sunan DörtYaka, aradığınız her ayrıcalığı hayatınıza kazandırmak için incelikle tasarlandı. Konfordan ödün vermeyen detayları ile 4×4’lük bir yaşam oluşturuldu.

Aradığınız Her Ayrıcalık DörtYaka'da

Her dairede bulunan klimaları, bloklara özel su depoları, hidroforları ve jeneratörleri ile DörtYaka’da sizi, size özel bir dünya bekliyor. Sahip olduğu 250 araç kapasiteli kapalı otoparkı ile dünya, aracınız için yüksek güvenlik sunarak içinizin de rahat etmesini sağlıyor.

Toplamda 95 daire, 45 ticari ünite ile hayallerinizin karşılık bulduğu bir günlük yaşam, aktif ticaret dünyası ile birleşiyor. Yedi farklı daire tipi alternatif sayesinde ailenize en uygun yaşam tarzını seçme imkanı sunan DörtYaka, peyzaj alanları ile de doğanın en güzel renklerini hayatınıza taşıyor.

Geniş bir proje alanına sahip olan DörtYaka, dört bir yanında size özel bir yaşam alanı sunuyor.

-- 250 araçlık kapalı otopark

-- Asma katlı ve depolu ticari üniteler

-- Yürüyen merdiven ile çıkılabilen 1600 m2 çarşı katı

-- Brüt 6.00 metre yüksekliğe sahip asma katlı dükkânlar

-- Klimalı konutlar

-- Konforlu bir hayat

-- Binaya ait su deposu, hidrofor, jeneratör ve peyzaj alanı

-- Yangın sprinkler güvenliği

İhtiyaç duyduğunuz her imkânın tam merkezinde yer alan DörtYaka’da aileniz ve kendiniz için rahat bir yaşamın kapılarını aralayacaksınız. Ayrıca havalimanına, otogara, köprülere, TEM otoyoluna ve metroya ulaşım kolaylığı sayesinde nerede olursanız olun evinizi her an yanınızda hissetmenin rahatlığını yasayacaksınız.

Emlak Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER