Anthaven: Cennette Hissedeceğiniz Liman Kenti

Akdeniz ve Bodrum mimarisinin hakim olduğu birbirinden farklı konut anlayışı ile kendinizi cennette hissedeceğiniz liman kenti Anthaven hayata geçiyor...

Anthaven: Cennette Hissedeceğiniz Liman Kenti

Anthaven Aspat kanal boyunca uzanan Kanal Evleri; yamaçta deniz manzarasına hâkim Yamaç Evleri, özel mini iskeleleri ve tekneler için küçük bir iç limanı; ziyaretçilerini konfordan ödün vermeksizin ağırlayacak olan oteli; kasaba meydanındaki kafe, butik, spa, market ve restoranlarıyla özel bir yaşam alanına dönüşüyor.

Yaklaşık 400 metre sahil şeridine sahip olan Aspat Koyu’nun mikro iklim özelliği ile karadan esen rüzgarı sayesinde windsurf için de Bodrum’un en tercih edilen bölgesi olma özelliğine sahip. Berrak denizi, Aspat Koyu’nun windsurf ile birlikte, su altı ve su üstü sporları meraklıları için de cazibe bölgesi olmasını sağlıyor.

MUHTEŞEM BİR KOY...

Ege’nin incisi Bodrum’da bir saklı cennet. Piri Reis’in Usput dediği, Evliya Çelebi’nin öve öve bitiremediği, Bodrum yarımadasının tam ortası, karşısı Kos adası, tam güneye bakan eski bir liman. Cennetin yeryüzündeki limanı belki de... Öylesine güzel, öylesine huzurlu...

Anthaven Bodrum yarımadasının en güneyinde Akyarlar’a bağlı, Turgutreis - Ortakent arasında, Kos Adası’nın hemen karşısında, Bodrum’un en huzurlu ve en sakin olan Aspat Koyu’nda konumlanıyor.

Evliya Çelebi’nin de Seyahatname’sinde övgü ile yer verdiği Aspat Koyu, aynı zamanda tarihi Aspat Kalesi ile de sıkça adından söz ettiriyor. Anthaven Aspat’tan, Bodrum merkeze ulaşmak 30 dk, havaalanı ise 1 saatlik mesafede.

BLOKLAR

24 ayda tamamlanması planlanan ve yaklaşık 50.000 m2 alan üzerinde gerçekleştireceğimiz ve ilk etabımız olan Kanallı Evler etabımızda; tek katta 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinin yer aldığı apart konutlar ile 2+1, 3+1, 4+1 tiplerden oluşan müstakil girişli dubleks konutlarla birlikte toplam 162 konut yer alıyor.

YAŞAM PLANLARI

Anthaven; yaklaşık olarak 220.000 m2 arsa alanı üzerinde 3 etap; ikisi kanal evleri ve biri yamaç evleri; olarak planlandı. Tüm proje toplamında yaklaşık 600 konut hedeflendi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 10:31

Emlak Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER