Alteras: Her Katta Gökyüzü Keyfi!

55 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Alemdar Yapı tarafından Sancaktepe'de tasarlanan Alteras, çocuklu aileler için güvenli, huzurlu ve konforlu bir yaşam sunuyor...

Alteras: Her Katta Gökyüzü Keyfi!

8 katlı 2 bloktan oluşan projede; 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 4,5+1 dairelerde konak konforu sunulurken, her dairenin kendisine ait geniş terasıyla daire sakinleri gökyüzüne de doyuyor. %75 peyzaj alanının yanı sıra ortak kullanıma açık 2.000 metrekare kapalı – 1.000 metrekare açık sosyal donatı alanıyla, site sakinlerinin yaşamına değer katıyor.

İstanbul'un Yükselen Değeri Sancaktepe'de

İstanbul Anadolu Yakası’nda merkezi bir konumda bulunan Sancaktepe, birçok yere kolay ulaşım imkânı sağlaması ve son yıllarda hayata geçirilen önemli projeler sebebiyle her geçen gün değer kazanıyor.

Aile Hayatına ve Geleceğe Yatırım

Sağladığı imkânlar ve geniş, ferah, yüksek tavanlı, büyük teraslı daireleriyle konforlu ve lüks bir yaşam sunan Alteras’ta fiyatların ulaşılabilir seviyede tutulmasına da özen gösterildi.

490.000 TL'den Başlayan Avantajlı Fiyatlar

Çevredeki benzer projelere göre arsa payı daha yüksek olan dairelerin, daha makul fiyatlarla sunulduğu Alteras’ta; 2+1, 125 m² dairelerin fiyatları 490.000 TL’den; 3+1, 168 m² dairelerin fiyatları ise 678.000 TL’den başlıyor.

Özlediğiniz Mahalle Kültürü

Konfor ve kaliteli yaşamın ön planda tutulduğu Alteras %70 peyzaj alanına sahip. Bu alanda yeşillikler içerisinde kameriyeler, ahşap masalar ve banklar isteyenlere huzur içinde dinlenme imkânı sağlıyor.

Emlak Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER