banner53

Acar Vadi Çubuklu Etabı Satışa Çıktı

Acarlar Şirketler Topluluğu, Villa deneyimlerini katta villa şeklinde yönlendirdiği Acar Vadi projesine taşıyarak, Beykoz Acarkent’te villa trendine farklı bir bakış açısı getirdi.

Acar Vadi Çubuklu Etabı Satışa Çıktı

Acarkent’in kalbinde hayata geçirilen, Acarkent’ in yeni nesil yatay mimari uygulama trendi Acar Vadi; Acarkent (A), Beykoz (B) ve Çubuklu (C) Bloklarından oluşuyor.

Acarkentlilerin  talebi ile  satış sürecinde sona gelinmek üzere olan Acar Vadi;  Acarkent (A), Beykoz (B) bloklarının ardından, şimdi Acar Vadi Çubuklu (C)  blokunda genel talebe yönelik satış başladı. 

Acar Vadi; kat'ta villa sitesinde; Acarkent’in doğal ortamda, doğa ile iç içe, parkların yanı başında konumlanıyor. Acar Vadi’de, 4 katlı 3 blokta, her blokta; 16, her katta 4 villa yer alıyor. 

Brüt - Net farklarının yüzde 8 ile yok denecek kadar az olduğu sitede, Brüt 250 - 300 metrekare; 3+1 ve Brüt 300 - 350 mmetrekare; 4+1 villa daireler;

yüksek girişli ve özel kapalı otopark kat erişimleri ile ön plana çıkarken Acarkent’in kat’ta villa uygulaması, konutu çevreleyen her odadan çıkışlı teras balkonları,4.Katlara Özel Kat Bahçeleri ile nefes aldıran yapı özelliğine sahip. 

Villalarda öne çıkan ayrıntılar:

-- 52 metrekare Salon

-- 21 metrekare Mutfak

-- 46 metrekare giyinme odalı Ebeveyn Suit

-- 21 metrekareden 30 metrekareye değişen Insuit Yatak Odaları

-- 30 metrekareden 40 metrekareye değişen Teras büyüklüğünde Balkonlar

-- Merkezi ısıtma, ankastre beyaz eşyalar, ısı pay ölçer, split klima, çamaşır odası, su deposu, hidrofor, merkezi ısıtma sistemi, ısı pay ölçer ve güvenlik sistemleri

-- Kapalı - Açık Otopark ve Depo alanları olarak dikkat çekiyor.

Acar Vadi, Acarkent (A) & Beykoz (B) bloklarında yerleşim ve yaşamın 100’ de 100’lere eriştiği sitede, metrekare başına 2 lira seviyesinde aidat ödemesi de dikkatleri topluyor.

Acarlar Şirketler Topluluğu Pazarlama ve Satış Grup Başkanı Bilge Özdemir, büyüklükleri ve yaşam hacimleri ile Acarkent’de villa tercihinden daire tercihine yönelenlerin, Etiler & Levent & Ulus & Kadıköy gibi bölgelerinde geniş dairelere alışmış fakat, yapıların eskiliğinden ve deprem tehdidi sebebiyle kaçmayı düşünenlerin tercihi olduklarını dile getiriyor.

Daire teslimleri hemen yapılan ve kat mülkiyet tapuları hazır olan, Acar Vadi’de banka kredisi ile konut sahibi olunabileceğini vurguluyor. 

Acar Vadi'de sosyal, sportif, ticari, eğitim, colesium olanakları arasında, güvenlik, otopark, peyzaj alanı, çocuk oyun alanları ve yürüyüş alanları yer alıyor.

Acar Blu Koru Etabı hakkında bilgi için 0216 485 14 14 nolu telefon aranabilir...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER