banner53

Acar Blu Koru Etabı Satışa Çıktı

İstanbul’un oksijen değeri en yüksek ve depremden etkilenme riskinin en az olduğu Beykoz Acarkent’in yeni nesil projesi Acar Blu Koru Etabı satışa çıktı.

Avrupa Yakası'nın en yaşanabilir alanlarından olan Beykoz-Acarkent, 3 köprü ve otoyollara yakınlığı ile  kara, İstanbul ve Sabiha Gökçen havalimanına erişim kolaylığı ile hava, Çubuklu - İstinye feribot olanakları ile deniz ulaşım alternatiflerine kolay erişilebilir konumda bulunuyor. 

Deniz seviyesinden 250 metre yükseklikte hayata geçirilen Acar Blu'nun Koru etabında, 110 metrelik bina yüksekliği, her residence evin nefes alan yapı özelliği, her odayı çevreleyen geniş teras balkonlar ile Karadeniz ve Kuzey Ormanlarının çevrelediği, yeşilin ve doğanın içinde yaşam sunuluyor.

Optimum villa büyüklüğünü eve getiren, tüm yatak odalarında insuit banyo tasarımıyla hijyen ve otel konforu sağlayan Acar Blu'nun Koru etabında satışlar başladı. 

120 Rezidans Daireden oluşan Koru etabında, yüzde 30 Acarkent öncelikli satışlar sona erdi, yerleşim ve yaşam süreci başladı. Şimdi, Acar Blu Koru etabında; 

-- 120 metrekare 1+1 daireler; 2.306.138 liradan 

-- 175 ile 195 metrekare 2+1 daireler; 3.117.156 liradan 

-- 215 ile 275 metrekare 3+1 daireler; 4.522.800 liradan  başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Acarlar Şirketler Topluluğu Pazarlama ve Satış Grup Başkanı Bilge Özdemir, Acar Blu projesi ile sektöre getirdikleri farklılık ve yenilikleri şöyle açıklıyor.  

Dünyada sayıları On Binler… Türkiye’ de sayıları Yüzler…

İstanbul’ da sayıları Onlar ile ifade edilen 100 metre üstündeki 'gökdelen sınıfı' binalarda;  Acarlar Şirketler Topluluğu  geniş daire metrekareleri ve yüzde 95’i Ayni Katlara yayılmış 3+1 daire alternatifleri ile Aile Residence  yerleşim ve yaşam standartları sunuyor…

İşim Evimde, Evim İşimde

Acar Blu; Salgın süreci ile değeri daha çok anlaşılan  'ev ve iş yaşamını' ayni çatı altına taşıyor, Acar Blu’ nun yüksek güvenlikli rezidans yaşamında;  business lounge, loby, toplantı odaları,  resepsiyon, sekreter hizmetleri 'Rezidans Ofis' olanakları sunmaktadır.

Acar Blu Aile Rezidans yaşamında size; İş hayatınızın, Ev hayatınızın, Sosyal Hayatınızın hep fazlasını sunuyor, olanakları 1 asansör uzaklıkta Acar Blu’ ya taşıyor.

Daire metrekarelerini sınırların üstüne çıkaran bu olanaklar ile dilediğinizde; ev’iniz sizin özeliniz oluyor.

Artı Residence; alanlarımız dostlarınız – arkadaşlarınız ile paylaşacağınız sosyal alanlar  olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle salgın sürecinde Sosyal - Fiziki mesafe koşullarında ,  ihtiyaçlarınıza eksiksiz hizmet veriyor.

Misafirlerinizi – Dostlarınızı özel alanlarda dilediğiniz zaman ağırlayabilirsiniz.

Yemekli davetlerinizi mutfak olanaklarını kullanarak  verebilirsiniz.

Dilediğinizde, Siz ve/veya çocuklarınız eğlencelerini arkadaşları ile buraya taşıyabilir

10 bin metrekare yeşil alan, seyir terası, 500 metre uzunluğunda tartar pistli yürüyüş parkuru, 245 metrekare çocuk oyun alanı, Evcil hayvan parkı ve yürüyüş alanları ile Aile rezidansında size İstanbul eşliğinde bahçe keyfi sunuyoruz.

Acar Blu AVM kuaförünü veya özel kuaförünüzü davet ederek kullanabilirsiniz… 

24 saat doktorlu ambulans hizmeti ile donatılan Acar Blu sakinlerinin hizmetinde;

Günün yorgunluğunu burada atabilirsiniz…

Colesium özel eğitmenleri eşliğinde veya bireysel çalışmalarınızı son teknoloji olanakları ile yapabilirsiniz.

Özel spa, sauna, hamam alanları ile hizmetinizdedir.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2020, 09:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER