Yavuz Bingöl'ün Villası Tazminat için Satılacak

Yavuz Bingöl eski eşi Öykü Gürman ile anlaşmalı olarak boşanmıştı. Anlaşma gereği eşine 200 bin lira tazminat ödemsi gereke Bingöl şu ana kadar bu parayı ödemedi. Tazminatın ödenmemesi durumunda Bingöl'e ait Ayvalık'taki villa satılacak.

Yavuz Bingöl'ün Villası Tazminat için Satılacak

Yavuz Bingöl ile şarkıcı Öykü Gürman, 2015'te evlenmiş, ancak sekiz ay sonra 2016'da anlaşmalı olarak boşanmıştı. İkili arasında yapılan boşanma protokolü gereği; Yavuz Bingöl, eski eşi Öykü Gürman'a 100 bin lira maddi ve 100 bin lira manevi olmak üzere toplam 200 bin lira tazminat ödeyecekti. Ancak Bingöl aradan geçen zamana rağmen tazminatları ödemedi. Bunun üzerine Gürman, avukatı aracılığıyla hukuki yollara başvurdu.

BİNGÖL TAZMİNATI ÖDEMEZSE VİLLASI SATILACAK

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; hukuki işlemler sonrası Yavuz Bingöl'ün Balıkesir Ayvalık'ta bulunan dubleks villasının satışına karar verildi. Ayvalık'ta görevlendirilen bilirkişinin yaptığı inceleme sonucunda; villanın değerinin 3 milyon 50 bin TL olduğu tespit edildi. Yavuz Bingöl borcunu ödemezse, villanın satışı gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2019, 09:32
YORUM EKLE