Kimi Etiler'de Kimi Taşrada: İşte Ünlülerin Yaşadığı Yerler

Milyonların sevgisi kazanmış ünlülerin nerede yaşadığını merak ediyorsanız bu haber size göre...

Kimi Etiler'de Kimi Taşrada: İşte Ünlülerin Yaşadığı Yerler

Türkiye'nin sevilen isimlerinden bazıları Beyoğlu'ndan, Etiler'den vazgeçmezken, kimileriyse şehirden uzak daha sakin yerleri tercih ediyor. İşte ünlü isimlerin yaşamak için tercih ettiği yerler...

Engin Altan Düzyatan 

Usta oyuncu Düzyatan ve eşi Neslişah Alkoçlar Beykoz Çubuklu Vadi Evleri'nde yaşıyor. Ünlü oyuncu ev için 2,5 milyon dolar ödedi. Düzyatan, Beykoz Çubuklu Vadi Evleri'ndeki villası için aylık 15 bin TL ödüyor.

Murat Yıldırım 

'Kim Milyoner Olmak İster'i sunan ve oynadığı dizilerle Orta Doğu ülkelerinde büyük hayran kitlesi olan Murat Yıldırım, Arap hayranları Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi'ndeki evini öğrenince, taşınmak zorunda kaldı. Oyuncu, sevenlerinin sürekli evinin önüne gelmesi üzerine, adres değiştirip Acarkent'e taşındı.Çift, 4 milyon dolara (16 milyon 206 bin lira) satın aldığı villayı, taşınmadan önce tadilat ettirdi.

Büşra Develi

25 yaşındaki Büşra Develi, Bizim Hikaye dizisinde rol alan Burak Deniz'le karşılaşmamak için Cihangir'den ayrılma kararı aldı. Develi yeni evini Galata'da buldu. Oyuncu tarihi Boğaz manzaralı evin kirası için ise 5 bin TL ödüyor.

Aras Bulut İynemli

Şehir hayatından sıkılan ünlü isimlere ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli de eklendi. İynemli, Çağatay Ulusoy gibi, yeni evi için tercihini ormanlarla çevrili Zekeriyaköy'den yana kullandı.  yaklaşık 2.5 ay önce aylık 10 bin liraya kiraladığı evinin içini gönlüne göre dekore ettirmek isteyen İynemli, dekorasyon için yaklaşık 150 bin lira harcadı.

Sezen Aksu

Kanlıca'da oturan Sezen Aksu'nun Balat'tan tarihi bir ev satın aldı. Tarihi mekanlara ve eşyalara tutkusuyla bilinen Aksu, bayramdan sonra evin restorasyonunu yaptıracak.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 11:05
YORUM EKLE