Gülşen'de Londra'dan Ev Alan Ünlüler Kervanına Katılıyor

Ünlü pop sanatçısı Gülşen, müzik çalışmalarını yürüttüğü Londra'dan ev almak için geçtiğimiz yıllarda 15 milyon liraya satın aldığı Zorlu Center'daki dairesini 30 milyon liradan satışa çıkardı.

Gülşen'de Londra'dan Ev Alan Ünlüler Kervanına Katılıyor

Önceki yıllarda Zorlu Center'dan 15 milyon liraya aldığı 350 metrekarelik daireyle olay yaratan Gülşen, dairesini satışa çıkardı. Eşi Ozan Çolakoğlu ve oğlu Azur'la yaşadığı dairesini yaklaşık 5 ay önce emlakçıya verdiği öğrenilen ünlü popçunun evi için de 30 milyon lira fiyat biçildi. 

GÜLŞEN'DE LONDRA'DAN EV BAKAN ÜNLÜLER KERVANINA KATILDI

2017'de de Rumelihisarı'nda bir villa kiralayıp burayı stüdyoya dönüştüren Gülşen ve Ozan Çolakoğlu'nun Zorlu'daki evlerini satışa çıkarmasıyla ilgili de İngiltere iddiası ortaya atıldı.

Albüm kayıtlarını aralarında Adele ve Lana Del Rey'in de olduğu Londra'daki müzik stüdyosunda yaptığı bilinen Gülşen, buradan ev sahibi olmak istedi..

Dedikodulara göre de ünlü popçu, Zorlu'daki dairesine 30 milyon liraya alıcı bulunca buradan gelecek parayla Londra'da ev sahibi olacak. Bu arada Hülya Avşar, Zerrin Tekindor, Kıvanç TatlıtuğSibel Can ve Seda Sayan'ın da Londra'da evi olduğu konuşuluyor.

TARKAN'DA LONDRA'DAN EV BAKIYOR: HABERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 09:48
YORUM EKLE