Four Seasons Nerede Nusret Orada!

Yaptığı 'Saltbae' hareketi ile dünyaca üne kavuşan Nusret, dünyadaki büyüme stratejisini 'en zengin yüzde 1' üzerine kurdu. Yurt dışındaki şubeleri için zenginlerin uğrak noktalarını seçen Nusret, bunun için Four Seasons otellerini radarına almış durumda.

Four Seasons Nerede Nusret Orada!

NUSRET'İN YURT DIŞINDA 5 ŞUBESİ BULUNUYOR

Nusret'in yurt dışında şu anda beş mağazası bulunuyor.  Bunlar New York, Miami, Abu Dabi, Dubai ve Doha'da. Markanın Abu Dabi ve Dubai'deki şubeleri Four Seasons otellerinin girişinde konumlanıyor. Doha, Miami ve New York'taki şubeleri ise, bu şehirlerdeki Four Seasons otellerine sadece birkaç yüz metre uzaklıkta.

Google Maps üzerinden yapılan basit bir hesap şunu gösteriyor. Miami'deki Nusret Four Seasons'a 640, New York'taki 840, Doha'daki 700 metre uzaklıkta. Lüks müşteri yakalamak için Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok. Lüksle özdeşleşmiş bir markayı kerteriz al ve planını da buna göre kur. Nusret'in başarısını görünce bu strateji çok iyi sonuç vermiş gibi görünüyor.

FOUR SEASONS NEREDE NUSRET ORADA

Four Seasons, geçtiğimiz günlerde yeni bir yatırımını daha hizmete açtı. Yunanistan'ın başkenti Atina'nın en gözde yapıları arasında gösterilen Astir Palace, uzun bir satış ve yenileme sürecinin ardından, Four Seasons markasıyla hizmete girdi. Söz konusu otelin yatırımcılarından biri aynı zamanda Nusret'in de ortaklarından olan Ferit Şahenk. Four Seasons'ın ilk Yunanistan yatırımı olan Astir Palace'ta bir Nusret görecek miyiz? işte, bunu zaman gösterecek.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2019, 06:49
YORUM EKLE