banner53

Erol Özmandıracı, Naz Elmas ile Evlenmek için Eşinden Boşandı

Ünlü iş insanı Erol Özmandıracı Naz Elmas'la evlenmek için eski eşinden anlaşmalı olarak boşandı. İş insanı eski eşine 3 gayrimenkul verdi.

Erol Özmandıracı, Naz Elmas ile Evlenmek için Eşinden Boşandı

ESKİ EŞİNE 3 EV BIRAKTI

52 yaşındaki Bay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı yoga öğretmeni eşi Ceylin Altunç Özmandıracı ile anlaşmalı boşandı. Birbirlerinden tazminat ve nafaka talebi olmayan çift mahkemeye boşanma protokolü sundu.

Protokole göre Erol Özmandıracı'nın eski eşine 3 gayrimenkul vermeyi kabul ettiği öğrenildi. Erol Özmandıracı'nın bir yıldan beri ilişkisi olduğu öne sürülen oyuncu Naz Elmas ile evleneceği iddia edilmişti. 

Çiftin boşanma davası bugün Beykoz Aile Mahkemesi'nde görüldü. Mahkemeye Erol Özmandıracı avukatı Sibel Engin ile Ceylan Aytunç Özmandıracı da avukatı ile birlikte katıldı. 

HAKİMİN SULH TEKLİFİNİ KABUL ETMEDİLER

Taraflar mahkemeye boşanma protokolü sunarak ayrılmak istediklerini belirtti. Hakimin sulh teklifini reddeden çift "Boşanma konusunda ısrarlıyız. Bu bakımdan mahkemeden psikolojik, pedagojik ve sosyolojik yardım istemiyoruz" dedi. Taraflar birbirinden tazminat ve nafaka talebinde bulunmadı.  

Hakim çiftin boşanmasına karar verdi. Boşanma protokolüne göre Erol Özmandıracı'nın, Ceylan Altunç'a 3 gayrimenkul vermeyi kabul ettiği öğrenildi. Erol Özmandıracı'nın oyuncu Naz Elmas ile evlilik hazırlığında olduğu iddia edilmişti. 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2019, 06:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER