'Baba' Tarkan Londra'dan Ev Bakıyor

Baba olduktan sonra yatırımlarını daha dikkatli yapmaya başlayan Ünlü Sanatçı Tarkan, Prens Harry’nin de sarayının olduğu Londra’daki Kensington bölgesinde ev baktı. Tarkan’ın almayı düşündüğü 5 odalı evin fiyatı ise yaklaşık 54 milyon lira...

'Baba' Tarkan Londra'dan Ev Bakıyor

Kazandığını gayrimenkule yatırdığı bilinen Tarkan, nu kuralına yine sadık kaldı. Alman basınında yer alan iddiaya göre İstanbul'un yanı sıra Almanya'da da birçok evi olan Megastar, bu kez de İngiltere'de ev satın almak için kesenin ağzını açtı.

LONDRA'YA EV BAKMAYA GİTTİLER

Eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile uzun süredir Almanya'da yaşayan ünlü sanatçı, geçtiğimiz ay Londra'ya gitti. Tarkan, Prens Harry'nin Meghan Markle ile yaşadığı sarayın bulunduğu Kensington bölgesindeki evlere baktı. Dünya genelinde emlak fiyatlarının en yüksek olduğu bölgedeki birçok evi gezen Megastar, Alman basınına göre 5 yatak odalı bir villayı beğendi.

BEĞENDİĞİ EV 54 MİLYON LİRA

Tarkan'ın beğendiği evin fiyatının ise 7 milyon 250 bin sterlin yani yaklaşık 54 milyon lira olduğu öğrenildi. Özellikle kızı Liya'nın geleceğini garanti altına almak için gayrimenkul yatırımlarına hız veren Megastar, bu rakamı önce çok yüksek buldu. Kensington'da daha ucuz fiyatlı birkaç eve daha baktığı iddia edilen ünlü sanatçı, bir yandan da 54 milyon liralık evle ilgili görüşmeleri sürdürüyor.

Bu arada David Beckham gibi birçok İngiliz milyonerin evinin bulunduğu Kensington'da Ömer Koç'un da lüks bir dairesi var...


Tarkan, baba olduktan sonra eşi Pınar Tevetoğlu ile birlikte kızının da dünyaya geldiği Almanya'da yaşıyor.

.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 09:23
YORUM EKLE