Aziz Yıldırım'ın Eşi Boşanırken Londra ile İstanbul'daki Evleri İstedi

2011 yılında Çırağan Sarayı'nda evlenen Aziz Yıldırım ile Gonca Yıldırım Çelikkıran'ın boşanacakları iddia edildi. Çelikkıran'ın şiddetli geçimsizlik ve kıskançlık nedeniyle anlaşmalı ayrılmak istediği öğrenilirken, kızları Yaz'ın velayeti, 10 milyon dolar ve Londra ile İstanbul'dan ev istediği konuşuluyor.

Aziz Yıldırım'ın Eşi Boşanırken Londra ile İstanbul'daki Evleri İstedi

1998 yılında 1 oy farkla Fenerbahçe Başkanı seçilen Aziz Yıldırım, kesintisiz 20 yıl boyunca başkanlık yaptı. 4 Haziran 2018 tarihinde Ali Koç, Aziz Yıldırım'ı geride bırakarak Fenerbahçe Başkanı olmuştu. 

2011 yılında Çırağan Sarayı'nda evlenen Aziz Yıldırım ile Gonca Yıldırım Çelikkıran'ın boşanacakları iddia edildi. Milliyet Gazetesi'nin özel haberine göre Aziz Yıldırım'ın ikinci eşi olan Gonca Çelikkıran'ın şiddetli geçimsizlik ve kıskançlık nedeniyle anlaşmalı boşanmak istediği dile getirildi. Çiftin Yaz isminde bir de kız çocukları var. İşte Gonca Çelikkıran'ın istediği nafaka bedeli... 

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım'ın (66), sekiz yıl önce evlendiği Gonca Çelikkıran'dan (43) boşanacağı iddia edildi.

Çelikkıran'ın şiddetli geçimsizlik ve kıskançlık nedeniyle anlaşmalı ayrılmak istediği öğrenilirken, kızları Yaz'ın velayeti, 10 milyon dolar ve Londra ile İstanbul'dan ev istediği konuşuluyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 11:37
YORUM EKLE