90'lı Yıllarını Ünlü İsmi Esin Moralıoğlu Emlak İşine Girdi

90'lı yılların ünlü isimlerinden Esin Moralıoğlu, merak edilen yeni hayatını canlı yayında anlattı. Moralıoğlu, "Şuan emlak alıp satıyorum. Arsa alıp dükkana çeviriyorum. Bir ayağım Amerika'da. Bir çok manken arkadaşımın elinden parasını alıp, 'önce evin olsun' diyerek ev sahibi yapmışımdır." açıklmasını yaptı.

90'lı Yıllarını Ünlü İsmi Esin Moralıoğlu Emlak İşine Girdi

Esin Moralıoğlu merak edilen yeni hayatını, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programında anlattı. Emlak alıp sattığı belirten Moralıoğlu, arkadaşlarına her zaman ev sahibi olmalarını önerdiğini söyledi.

İSTANBUL'UN TAŞI TOPRAĞI ALTIN"

Kazandıklarıyla  mücevher ve altında aldığı belirten Moralıoğlu, "İstanbul'un artık taşı toprağı altın. 7 tepe oldu 70 tepe. İstanbul'da Kurtköy'den Büyükçekmece'ye nereye yatırım yaparsanız yapın kazanırsınız." dedi. Ekranları özlemediğini belirten Esin Moralıoğlu, "Benim içimde bir artist yok. Pek çok insan yanıldı. Beni filmlerde oynattılar ama sanatçılık başka türlü bir şey. Onu giyinirsin. Ben iyi bir tüccarım." dedi.

"Bir parmak şıklatması 'ben evleneceğim' dedim. 30. gün evlendik. 4 yıl sonra boşandık. 13 yıl aynı çatı altında yaşadık. Eşimden evlilik sözleşmesi istedim, kendi isteğimle imzaladım. Boşanırken de arkamı dönüp gittim. Artık tamamen bitti. Bir gün de 'ben modelliği bırakacağım' dedim. Bir gecede jübile bile yapmadan bıraktım. 2 yıl Hawaii'de yaşadım."

PARA GÖRECELİ BİR KAVRAM

"Para göreceli bir kavram. Bill Gates'e göre çok fakir olabilirim, Fatma Hanım'a göre çok zengin olabilirim. Akşam yediğimiz bir tabak yemek.Para kazanmak kolay bir iş' demiyorum. 'Üreten insan kimseye muhtaç olmadan yaşar' diyorum. Özel uçakla gitmeyebilirsin, business ile uçmayabilirsin. Ekonomi uç! Hepimiz aynı türbülansa girmeyecek miyiz?"

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2019, 08:35
YORUM EKLE