banner53

Yeni Otoyol İzmir'in Cazibesini Daha da Artırdı!

İstanbul-İzmir Otoyolu'nun başta İzmir olmak üzere, Ege bölgesindeki tatil beldelerine ulaşmada bayram tatilinde büyük kolaylık sağladı. İzmir Coldwell Banker Liva Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Pınar Yalınızoğlu, "Otoyol, İzmir’in değerini, daha da artırdı" açıklamasını yaptı.

Yeni Otoyol İzmir'in Cazibesini Daha da Artırdı!

TATİL BELDELERİNE ULAŞIM KONFORLU HALE GELDİ

Otoyolun hizmete açılmasından sonra İzmir ve Ege bölgesine ulaşım kolaylığı sağladığını dile getiren Pınar Yalınızoğlu, ‘her bayramda yaşanan trafik karmaşası, bu bayramda yaşanmadı. İzmir için çok değerli olan bu hizmetin faydalarını, bölgeye tatil amaçlı gelen ziyaretçiler de bizzat yaşadı ve onlarda olumlu etkiler bıraktı’ diye konuştu.

İzmir’in turizm kabiliyetlerinin arttığı bir dönemde, otoyolun hizmete açılmasının, başta gayrimenkul sektörü olmak üzere, diğer sektörlere olumlu katkıda bulunacağını belirten Yalınızoğlu, ‘Türkiye’nin en gözde tatil ve yaşam merkezlerinden biri olma yolunda ilerleyen ve Deniz ve Doğa hayatını bütünleştiren İzmir’in Urla İlçesi’ndeki Bağ Yolu Villaları projemize, ilginin artmasından bunu görebiliyoruz’ şeklinde konuştu.

İZMİR VE İLÇELERİNİN CAZİBESİ ARTACAK

İzmir Kalkınma Ajansı ve İzmir Belediyesi tarafından, ‘Sürdürülebilir Kalkınma Programı’nda yer alan Urla Bağ Yolunun, yerli ve yabancı ziyaretçileri, bölgeye çekeceğini belirten Yalınızoğlu, ‘6 antik İyon kentini birbirine bağlayarak, Karaburun yarımadasını saracak “tematik yol” projesinin ortasında kalan, Urla Kuşçular Bölgesi, değeri her geçen yıl artacak cazibe merkezi olacak’ diye konuştu.

Urla’nın Kuşçular köyü mevkiinde konumlanan, Demircili köyüne ilerledikçe yeşilin maviye harika dönüşümünü yaşayacağınız, berrak sularla kaplı çok özel bakir koylara komşu olan bölgenin, dört bir yanında çevrili çam ormanları ile çevrildiğini dile getiren İzmir Coldwell Banker Liva Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Pınar Yalınızoğlu, ‘Ege’ye özgü mütevazi güzelliğiyle huzur dolu sahil kasabası Urla’da, Oksijen zenginliği ve hava akımları açısından dünyadaki en önemli yedi hava koridorundan birine sahip Kuşçular köyünde, doğayla bütünleşmenin eşsiz ferahlığını hissedebileceğiniz bir yer olan Urla Bağ Yolu deniz ve doğa hayatını aynı anda yaşamayı arayanlara, mükemmel bir seçenek oluşturdu’ dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER