banner53

İstanbul'un 5 İlçesinde Bazı Taşınmazlar için Acele Kamulaştırma Kararı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile İstanbul'un Arnavutköy, Avcılar, Başakşehir, Büyükçekmece ve Çatalca ilçelerinde bulunan bazı taşınmazlar Kuzey Marmara Otoyolu Projesi kapsamında acele kamulaştırılacak.

İstanbul'un 5 İlçesinde Bazı Taşınmazlar için Acele Kamulaştırma Kararı

Kuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü Dahil) Projesi'nin yapımı kapsamında İstanbul'un 5 ilçesindeki bazı taşınmazların acele kamulaştırılmasına karar verildi.

HANGİ İLÇELERİ KAPSIYOR?

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı'na göre, Kuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü Dahil) Projesi kapsamında İstanbul'un Arnavutköy, Avcılar, Başakşehir, Büyükçekmece ve Çatalca ilçelerinde belirlenen güzergahta, yeri ve ada/parsel numaraları gösterilen taşınmazlar Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırılacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ŞABAN ÖRS
ŞABAN ÖRS - 2 hafta Önce

ZATEN ÇOK FAZLA YOL YAPILDI.KAMULAŞTIRMA KARARI ANLAMSIZ.ZATEN KAMULAŞTIRMAYI YAPAN KARAYOLLARI PARALARI ÖDEYEMEYECEK.ÖNCEKİ KAMULAŞTIRMALARI HAK SAHİPLERİNE ÖDEMEDİĞİ GİBİ......KAMULAŞTIRILAN YERLER ÇOK DEĞERLİ YERLER.RAYİÇ BEDELLER YÜKSEK.HAK SAHİPLERİ DAVA AÇMASI ŞART....

SIRADAKİ HABER