İş Adamının Kızına Çin İşi Miras Kumpası!

İngiltere’de mağaza zinciri olan 47 yaşındaki Selçuk Arslan, beyin tümöründen hayatını kaybetti. Çinli sevgilisi hasta yatağında iş adamına kağıt imzalatıp Arslan'ın öz kızını mirastan men ettirdi.

İş Adamının Kızına Çin İşi Miras Kumpası!

ÇİNLİ SEVGİLİDEN AKILALMAZ YÖNTEM

Akşam'da yer alan habere göre, Londra'da Specsavers Opticians isimli gözlük mağazalarının sahibi olan Selçuk Arslan, beyin tümörü rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybetti. Uzun yıllar Londra’da yaşayan Selçuk Arslan’ın vefatının acısını yaşayan kızı 23 yaşındaki Selin Kanaç ise baba acısının ardından Çinli sevgilisi Christy Man’dan gelen miras yazısıyla ikinci şoku yaşadı. İzmir’de yaşayan Kanaç, babasının mirasından çıkarıldığını duyunca şok geçirdi. 

ÖZ KIZA MİRAS KUMPASI

Bunun kendisine yönelik bir kumpas olduğunu belirten Kanaç şöyle konuştu: “Babam öldükten sonra 100 bin lira borcu olduğuna dair ihbarname geldi. Avukata gittim. Avukat babamın Londra’da mal varlığını araştırırken Çinli sevgilisi Christy Man’dan mirastan men edildiğime dair vasiyetname geldi. İngiltere’de yaşayan amcam ve Çinli sevgili, babamın beyin ameliyatından sonra ona vasiyetname imzalatıyorlar. Babamla sürekli görüşüyorduk, ‘bana mirasım sana kalacak’ diyordu. Ölmeden üç ay önce şuuru yerinde değilken ona vasiyetname imzalatmışlar, bu Çinli sevgilisinin kumpası."

MAĞDUR KIZ TÜRK YETKİLİLERDEN YARDIM İSTİYOR

Selin Kanaç, "Babamın sadece 500 bin paunt değerinde evi, arabaları, nakit parası olduğunu öğrendim, şirketin değerini ise bilmiyorum. Amcam ve babamın Çinli sevgilisi şu anda şirkete kondular ve birlikte yönetiyorlar. Babamın mirasının peşini bırakmayacağım, Türk yetkililerin de kumpasla yapılan bu davada bana yardımcı olmasını istiyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2019, 14:15

Emlak Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER