banner53

Gürültü Yaptığı için Şikayet Edilen Kadın Apartman İçerisine Biber Gazı Sıktı!

Denizli'de evinde gürültü yaptığı için şikayet edilen kadın, bina içerisinde biber gazı sıktı. Apartman sakinleri gece vakti sokağa dökülürken, gazdan etkilenen 2 kişi hastaneye kaldırıldı.

Gürültü Yaptığı için Şikayet Edilen Kadın Apartman İçerisine Biber Gazı Sıktı!

ÖNCE GÜRÜLTÜ YAPTI SONRA BİBER GAZI SIKTI

Merkezefendi ilçesi iddialara göre, F.S. isimli kadın gürültü konusu yüzünden bina sakinleri ile tartıştı.

Tartışma sonrası balkona çıkan ve aşağıya saksı ile ne bulduysa atan F.S.'den komşuları şikayetçi olunca bölgeye polis ekipleri sevk edildi.

Olay yerine gelen ekipler F.S. ile şikayetçi olan tarafları karakola götürdü. Karakolda ifade veren F.S. geri geldikten sonra iddialara göre akıllara zarar bir şey yaparak bina içerisinde biber gazı sıktı.

BİNA SAKİNLERİ SOKAĞA DÖKÜLDÜ

Binadaki 10'a yakın dairede oturan vatandaşlar gazdan etkilenerek kendilerini çoluk çocuk sokağa attı. Ardından ailelere tekrar F.S.'den şikayetçi oldu.

Tekrar olay yerine gelen polis ekipleri ambulans çağırarak biber gazından etkilenen 2 vatandaşı hastaneye gönderdi ve olayla ilgili yine tutanak tuttu.

"KİREMİTLERİ ÜSTÜMÜZE FIRLATTI"

Apartman sakinlerinden Şahabettin O., bugüne kadar kimse ile geçinemediğini ve kadının sürekli olarak apartman sakinleri ile kavga ettiğini belirtti.

Opçin, "En son dün akşam merdivenlerin başında oturuyorduk çay içiyorduk, kadın balkondan dışarı çıktı. Bizim girişin üstü çatı, kiremitler var. Kiremitleri üstümüze fırlatmaya başladı ve herkes bir tarafa kaçmaya başladı iyi ki kimseye bir şey olmadı.

Ondan sonra polis geldi 'şikayetçi misiniz?' herkes şikayetçi olduğunu söyledi. Bizim yönetici ve 2-3 kişi daha gittiler karakolda ifade verip geldiler.

Kadın çarşıya giderek biber gazı almış kadınların ve çocukların üzerine biber gazı sıkmış.

Biber gazından etkilenenler oldu 2 kişi şu anda ambulansla hastaneye gittiler. Kadın devamlı küfür ediyor sağa sola gelişi güzel herkese gelen gidene küfür ediyor" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER