banner53

TMSF Beyazpark Topkapı Projesinde Yer Alan 57 Adet Konut ve İş Yerini Satışa Çıkardı

TMSF, İstanbul Zeytinburnu Merkez Efendi Mahallesi'nde Beyazpark Topkapı projesinde yer alan, 12 Adet 1+1, 34 adet 2+1, 5 adet 3+1 konut ile 2 adet asma katlı depolu dükkan ve 4 adet depolu dükkandan oluşan toplamda 57 adet kat mülkiyetli bağımsız bölümü 60 milyon liraya satışa çıkardı. 

TMSF Beyazpark Topkapı Projesinde Yer Alan 57 Adet Konut ve İş Yerini Satışa Çıkardı

İHALE DETAYLARI

SATIŞA ÇIKARILAN TAŞINMAZLAR

1. Yukarıda belirtilen gayrimenkullerin ihalesi Açık Teklif ve Açık Artırma yöntemiyle 13/10/2020 tarihinde TASARRUF MEVDUATI SİGORTA FONU Konferans Salonu Büyükdere Caddesi No: 143 Esentepe/İSTANBUL adresinde saat 14.00'de yapılacaktır.

2. Gayrimenkul açık teklif alma toplantısına katılmak isteyen isteklilerin; muhammen bedelin %5'i kadar nakit teminatı TMSF’nin T.Vakıflar Bankası A.Ş. İstanbul Avrupa Kurumsal Şubesi nezdindeki TR790001500158007294368256 İBAN No.lu TL hesabına nakden yatırarak dekontunu ihale saatinden önce TMSF yetkililerine ibraz etmeleri veya bu tutardaki örneği Kurumdan temin edilecek olan asgari 2 ay süreli geçici teminat mektubunu yanlarında getirerek ihale salonuna girmeden önce salondaki yetkililere teslim etmeleri ve şartname imzalayarak bayrak almaları gerekmektedir. İhale mahallinde nakit teminat tahsili yapılmayacaktır. Teminat ifadesi, ihaleye girişteki teminatı ve bu teminat yükseltilirken verilen ek teminatı da kapsar.

3. Satış şartnamesi ve gayrimenkuller hakkında daha ayrıntılı bilgi www.tmsf.org.tr internet adresinden ve aşağıdaki başvuru adreslerinden temin edilebilecektir.

4. Açık Teklif ve Açık Artırma ihalesine katılanlar şartnameyi okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

5.Gayrimenkul ile ilgili bilgiler ve fotoğraflar taahhüt niteliğinde olmayıp genel bilgi niteliğindedir. TMSF'den randevu almak kaydıyla gayrimenkuller ihale günü hariç mesai saatleri içerisinde gösterilebilecektir.

6. Taşınmazların devir ve tescil işlemleriyle ilgili her türlü sözleşme masrafları alıcıya; vergi, resim ve harçlar ile buna benzer tüm yükümlülükler yasal düzenlemeler kapsamında taraflara aittir. Taşınmazların alıcıya veya göstereceği kişiye devir ve tescili satış bedelinin/borcun tamamen ödenmesi halinde yapılacaktır.

7. TMSF Devlet İhale Kanunu hükümlerine tabi olmadığından ihaleyi yapıp yapmamakta veya dilediğine yapmakta serbesttir.

8. Satış ilanında dizgi ve baskı hatası olması halinde İhale anındaki açıklamalar geçerlidir.

9. İhale üzerinde kalan ihale alıcısının TMSF tarafından verilen sürede yükümlülüklerini yerine getirmemesi veya satın almaktan vazgeçmesi halinde TMSF ikinci en yüksek teklifi veren istekliden taşınmazı satın almasını isteyebilir.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2020, 11:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER