Uparazzi Genel Müdürü

1974 yılında İstanbul’da doğdu. Öğrenim hayatını İstanbul’da tamamlayarak Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden 1997 yılında mezun oldu. Aynı yıl TURYAP Emlak Bilgi Bankası Genel Müdürlüğünde Temsilci İlişkileri Sorumlusu olarak başladığı iş hayatında kısa süre sonra Organizasyon Geliştirme Müdür Yardımcısı, Organizasyon Geliştirme Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak 14 (ondört) yıl görev yaptı. Bu zaman zarfında başta SAMSUNG olmak üzere alanında lider markalara eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermeye başladı.

Yasal mevzuatların oluşturulmasında da aktif roller üstlenen Hakan ERİLKUN, farklı sektörlerde iki derneğin yönetim kurulu başkanlığını 8 (sekiz) yıl sürdürdü. Öte yandan İstanbul Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Dumlupınar Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi ve İstanbul Ticaret Odası’nda Satış / Pazarlama ve Profesyonel Yönetim dersleri vererek farklı sektörlerden binlerce profesyonel satışçının ilk eğitimlerini üstlendi. 

2010-2017 yılları arasında farklı bir marka oluşumunu sağlayan ERİLKUN, 2018 yılında AYDIN HOLDİNG bünyesinde yeni bir oluşuma imza attı.

Gayrimenkulden sektöründen beyaz ve kahverengi eşya sektörüne, otomotivden finans sektörüne kadar hemen her sektörde özel eğitimler veren Hakan ERİLKUN çeyrek asra yaklaşan bilgi birikimi ve deneyimlerini sizlerle paylaşarak gelişiminize yön vermeye devam ediyor.