banner53

Yeşilköy Sahiline Bungalov Evler

Yeni Havalimanı’na taşınmak için gün sayan Devlet Hava Meydanları İşletmesi Atatürk Havalimanı Başmüdürlüğü, Yeşilköy sahiline bungalov evler yapacak.

Yeşilköy Sahiline Bungalov Evler

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Atatürk Havalimanı Başmüdürlüğü, bir yandan 3. Havalimanı’na taşınmak için gün sayarken bir yandan da Yeşilköy sahiline bungalov yapmanın peşinde. İçerisinde Atatürk Havalimanı’na Bağlı Florya Eğitim Tesisleri’nin de bulunduğu İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne (İBB) ait sosyal tesislerin yanındaki araziye 7 tane bungalov (ahşap ev) yapılacak. Bungalovların yapımı için 8 Mayıs 2018 tarihinde ihale açılacak.

7 Bungalov ev yapılacak

Yeşilköy sahilinde bulunan ve Bakırköy Belediyesi’nin imar planlarında, “Kamu Eğitim Dinlenme ve Turistik Tesis Alanları”nda kalan boş araziye 7 adet ahşap bungalov yapılması ihalesine 16 Nisan’da onay verildi. İşin ilanı da 19 Nisan’da yayınlandı. Söz konusu ilana göre ihale 8 Mayıs 2018 tarihinde DHMİ Atatürk Havalimanı Başmüdürlüğü Satın Alma ve İkmal Müdürlüğü’nde yapılacak. 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19. Maddesi’ne göre yapılacak olan açık ihaleyle yeşil konumdaki araziye 7 tane ahşap bungalov inşa edilecek.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2018, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER