banner53

Konut Kampanyalarında Çifte Fırsat

Bu bayram, ev sahibi olmak isteyenler için çifte fırsat zamanı. Hem bayram, hem de Babalar Günü nedeniyle firmalar çok seçenekli ödeme ve indirim modelleri sunuyor.

Konut Kampanyalarında Çifte Fırsat

Konut sektörü çatı örgütlerinin öncülüğünde hayata geçirilen yüzde 20 indirim ve yüzde 5 peşinat fırsatını 100’ün üzerinde firma uyguluyor. 30 Haziran’a kadar geçerli olacak kampanya, bu dönemde konut alıcısına büyük destek oluyor. Bunun yanı sıra, kamu bankalarının başlattığı ve bazı özel bankaların da dahil olduğu 120 ay vadeye 0.98 konut kredisi faizi de önemli avantajlar sunmaya devam ediyor. 

Ev sahibi olmak isteyenleri teşvik edene bu adımlar dışında, pek çok markalı konut geliştirici, projelerinde ek sürprizler de sunuyor. Bayrama özel yapılan kampanyalar, aynı zamanda 17 Haziran Pazar gününe gelen Babalar Günü’nü de kapsıyor. Pek çok proje, hemen teslim fırsatıyla öne çıkarken, konut alıcısına farklı farklı lokasyonlarda seçenekler oluşuyor.

Projelerinde uyguladığı ‘yüzde 5 peşinat, yüzde 0.98 faiz ve yüzde 20 indirim’ kampanyası büyük ilgi gören Teknik Yapı, tarihi fırsatı 15 gün daha uzattı. 15 Mayıs-12 Haziran tarihleri arasında toplam 341 daire satarak 225.1 milyon lira ciro elde edildiğini açıklayan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım 30 Haziran tarihine kadar yaklaşık 450 daire ve 300 milyon liralık satış hedeflediklerini açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2018, 03:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER